RODZINNE PERYPETIE W TLC!

Manikiurzystka, która tworzy prawdziwe dzieła sztuki i razem z babcią, matką i siostrą prowadzi jeden z najsłynniejszych w USA salonów dekoracji paznokci oraz 11-osobowa rodzina, którą łączy muzyka, religia i poszanowanie dla tradycyjnych wartości - wszystko to zobaczymy na antenie TLC już w grudniu.

Stylizacja paznokci na Long Island, USA to poważny biznes. Dla 25-letniej manikiurzystki i właścicielki salonu Lexi Martone to nie fach, tylko dziedzina sztuki! W tej lekkiej i zabawnej serii programu „Włoski salon piękności” będziemy mogli z bliska przyjrzeć się jak Lexi na paznokciach swoich klientów maluje prawdziwe i jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki. Poznamy też bliskich tej niezwykłej artystki, gdyż Salon Martone to firma rodzinna. W salonie pracuje jej siostra, Bria, która jest fryzjerką oraz matka i supermodna babcia. Klienci, których spotkamy w salonie, są tak różni, jak wzory powstające na ich paznokciach.

Premiera: 8 grudnia, godz. 18:00.

Od 14 grudnia zapraszamy widzów kanału TLC do Quiverfull w południowo-wschodniej Georgii w USA na spotkania z rodziną Plathów w programie „Rodzina 10+”. Wiedzie ona niezwykle tradycyjne, ale szczęśliwe życie. Tę rodzinę o niebieskich oczach i blond włosach tworzą rodzice, Barry i Kim, oraz dziewiątka ich pięknych dzieci w wieku od pięciu do dwudziestu lat. Łączy ich głęboka wiara w Boga i muzyka. Każdy z członków tej utalentowanej muzycznie rodziny gra na instrumencie lub śpiewa. Wszyscy razem podróżują po całych Stanach Zjednoczonych z koncertami podnoszącej na duchu muzyki country. W życiu codziennym rodzina ceni tradycję i tradycyjne wartości. Ta seria oferuje widzom ucieczkę do innego, niewinnego świata.

Premiera: 14 grudnia, godz. 12:00.

W kobiecych grupach celowych stacja wciąż notuje bardzo wysokie wskaźniki AFF. W listopadzie, w grupie kobiet w wieku 25-59 z dużych miast indeks dopasowania, to aż AFF=213 (SHR=0,3%). W tym samym czasie kanał TLC dotarł do 5,2 mln widzów.

Dane: NAM. 01-28.11.2019, SHR% W25-59 C100+; AFF W25-59 C100+ vs A16-49; COV 01-28.11.2019, A4+.