REKORDOWY MIESIĄC MTV MUSIC I DOSKONAŁA OGLĄDALNOŚĆ WARSAW SHORE!

W ostatnich tygodniach świetnie radzi sobie MTV Music. Po raz pierwszy w swojej krótkiej historii oglądalność stacji przekroczyła 0.23% SHR* w grupie komercyjnej! Maj to także dalsze pasmo sukcesów najnowszego sezonu „Warsaw Shore”. Średnia oglądalność premierowych odcinków
w maju wyniosła 2.9% SHR*. A już 18 czerwca na antenie MTV Polska transmisja na żywo z MTV Movie & TV Awards 2018!

Przełom maja i czerwca to najlepsze tygodnie w historii MTV Music. 31 maja oglądalność stacji wyniosła 0.22% SHR* w grupie 16-49, 1 czerwca 0.23% SHR*, a 6 czerwca aż 0.25% SHR*! Z kolei tydzień pomiędzy 28 maja a 3 czerwca zgromadził największą widownię w historii MTV Music, ze średnią oglądalnością wynoszącą 0.14%* SHR. W maju 2018 doskonale obejrzały się również kolejne odcinki dziewiątego sezonu „Warsaw Shore”. Premierowy odcinek z 27 maja zgromadził aż 3.5%* widowni w grupie 16-49! Pozostałe majowe premiery osiągały oglądalność wahającą się pomiędzy 2.8 a 3% SHR w grupie komercyjnej.

MTV Polska, jak co roku, wzięło udział w Paradzie Równości. W czasie tegorocznej edycji po raz pierwszy ulicami Warszawy przejechała platforma MTV pośród tysięcy uczestników. W ten sposób naczelne wartości marki MTV, takie jak tolerancja, wolność i szacunek dla każdego wybrzmiały jeszcze wyraźniej! W czasie Parady Równości pracownicy MTV Polska rozdawali również przygotowane specjalnie na tę okazję koszulki MTV Pride. Tego samego dnia stacje MTV Polska i MTV Music na 24 godziny zmieniły swój logotyp na tęczowe logo MTV Pride.

W poniedziałek 11 czerwca na antenie MTV Polska zagości „Lip Sync Battle UK”. W teleturnieju prowadzonym przez gwiazdę Spice Girls – Mel B –  do walki staną znane postaci internetu i telewizji z Wielkiej Brytanii. Kto najlepiej z nich potrafi poruszać ustami do piosenki z playbacku? A już 24 czerwca o godz. 23.00 na podbój świata już po raz szesnasty wyruszy szalona „Ekipa z Newcastle”. Będzie się działo!

W czerwcowej ramówce nie zabraknie niespodzianek dla widzów MTV Polska. Już 18 czerwca na antenie MTV Polska pojawi się transmisja na żywo z tegorocznej gali rozdania prestiżowych nagród MTV Movie & TV Awards. Z kolei 4 czerwca o godz. 23.00 odbędzie się premiera pierwszego sezonu amerykańskiej wersji programu „Ex na plaży”. Dziesiątka singli wyruszy na tropikalną wyspę, aby przeżyć szalone imprezy i znaleźć miłość swojego życia. Kłopot w tym, że na rajskich plażach spotkają swoich „ex”. Nie obędzie się bez kłótni i awantur.

W czerwcu na antenie MTV Polska pojawią się także premierowe odcinki takich produkcji, jak „Warsaw Shore”, „Ekipa z New Jersey”, „Ciężarne nastolatki” i „Nastoletnie matki”.