RADOSNE ŚWIĘTO WSZYSTKICH DZIECI I RODZICÓW POWRACA! DZIEŃ ZABAWY NICKELODEON JUŻ 26 SIERPNIA!

W sobotę 26 sierpnia br. stacja Nickelodeon zaprasza młodych widzów wraz z rodzinami i przyjaciółmi na dziewiątą edycję Dnia Zabawy Nickelodeon! Beztroskie święto radości i zabawy po raz kolejny odbędzie się na terenie Rekreacyjnego Ośrodka Wawelska przy ul. Wawelskiej 5 w Warszawie, w godz. 11:00 – 18:00. Jak co roku udział w wydarzeniu jest darmowy!

Dzień Zabawy z Nickelodeon to ogólnoświatowa inicjatywa marki Nickelodeon, której celem jest zwrócenie uwagi młodych widzów oraz ich rodziców na to, że spędzanie czasu razem nie powinno ograniczać się wyłącznie do oglądania telewizji czy zabawy na urządzeniach elektronicznych.  Organizowane przez stację atrakcje mają za zadanie zmobilizować rodziny do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Na rozległym terenie Rekreacyjnego Ośrodka Wawelska w Warszawie przez cały dzień na scenie Dnia Zabawy będą miały miejsce konkursy, zabawy oraz występy. Wśród nich niezapomniane mini live show z głównymi bohaterami serialu „Psi Patrol”, a także pokaz mody kolekcji dziecięcych Nickelodeon przygotowany wspólnie z Egurolla Dance Studio. Na scenie oraz w strefie Meet&Greet pojawi się zwycięzca Kids Choice Awards – Kacper JASPER Essa. To nie wszystko! Uczestnicy Dnia Zabawy będą mogli spędzać czas na grach i zabawach w wielu różnych strefach aktywności.

Podczas Dnia Zabawy uczestnicy mogą liczyć nie tylko na rozrywkę, ale również inspirujące i edukacyjne doświadczenia. Jednym z nich będą warsztaty z języka migowego, które stanowią doskonałą okazję, do tego, by zdobyć nowe umiejętności oraz spojrzeć na komunikację z innej perspektywy. Ponadto, miłośnicy czworonożnych przyjaciół będą mieli okazję spotkać się z wyjątkowym psem przewodnikiem. Dowiedzą się, jak ważną rolę pełnią te psy w pracy z ludźmi, a także będą mieli szansę bliżej poznać, jak przebiega ich specjalistyczne szkolenie.

Więcej informacji na stronie: https://dzienzabawy.nick.com.pl/#/

Do zobaczenia!