RADOSNE ŚWIĘTA Z KANAŁEM FOX COMEDY

Święta to czas, który chce spędzać się z bliskimi, a przecież bohaterowie ulubionych seriali są dla widzów prawie jak rodzina. W okresie świątecznym będą mieli oni okazję zobaczyć świąteczne odcinki seriali: „Simpsonowie”, „Biuro”, „Wszyscy kochają Raymonda”, „Jim wie lepiej”, „Współczesna rodzina”, „Family Guy: Głowa rodziny” i „Różowe lata 70.”. Oprócz tego, na widzów czekają także wyjątkowe premiery filmowe!

 „ARTUR” – premiera: wtorek 31 grudnia o godz. 22:00

Film opowiada historię nowojorskiego milionera Arthura, który prowadzi bardzo beztroskie życie. Zmienia się to, kiedy dowiaduje się, że otrzyma majątek, gdy ożeni się z Susan, córką miliardera. Arthur jej nie kocha, ale postanawia zrobić to, czego oczekuje od niego rodzina. Pewnego dnia w sklepie z odzieżą poznaje biedną dziewczynę, Lindę, która opiekuje się chorym ojcem. Arthur zakochuje się w niej. Ale pojawia się ten trzeci – stary kamerdyner, którego rola w tej historii jest kluczowa.

„BEZ SMYCZY” – premiera: środa 25 grudnia o godz. 23:30

Dwójka najlepszych przyjaciół (Owen Wilson) i Fred (Jason Sudeikis) znużeni swoim dotychczasowym życiem, coraz bardziej oddalają się od swoich żon. Kobiety postanawiają dać im tydzień wolnego od małżeństwa, w którym będą mogli robić wszystko co zechcą.

Na początku roku, stacja FOX Comedy nie zwalnia tempa i już w styczniu zaprasza swoich widzów przed telewizory na wspólne oglądanie 19. sezonu kultowego serialu „Family Guy: Głowa rodziny”.

FAMILY GUY: GŁOWA RODZINY

PREMIERA: SOBOTA 18 STYCZNIA O 22:00

To przewrotna komedia animowana, która prezentuje codzienne perypetie pewnej rodziny z charakterystycznym dla siebie humorem i brakiem jakichkolwiek świętości. W dziewiętnastym sezonie, dom rodzinny Griffinów zostanie doszczętnie spalony z Chrisem w środku! Żeby ukoić nerwy, rodzina rusza w ekskluzywny rejs, który jednak nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami. Meg znajdzie miłość, aczkolwiek nie na długo. W tym sezonie na widzów czekać będzie wiele niespodzianek!