FOOD NETWORK - PYSZNA I ZDROWA KUCHNIA PEŁNA SMAKÓW

Food Network to stacja kulinarna, która skradła serca widzów, którzy każdego dnia szukają inspiracji, wiedzy i rozrywki na najwyższym poziomie. Kanał prezentuje zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne spojrzenie na gotowanie. Razem z ekspertami, gwiazdami kulinarnymi takimi jak Magda Gessler czy Michel Moron, zachęca do eksperymentowania z potrawami, pomaga rozwinąć już nabyte zdolności i przedstawia świat kuchni od kulis. Podróże śladami potraw z każdego zakątka globu motywują do tworzenia nowych dań w zaciszu własnego domu. Wszystko to sprawia, że stacja przyciąga przed telewizory szerokie grono miłośników kulinariów – udział kanału w grupie komercyjnej to SHR=0,2%.

MASTERCHEF 8

Magda Gessler, Michel Moran i Ania Starmach już po raz ósmy wyruszają na poszukiwania najlepszego kucharza amatora w Polsce. W kuchni MasterChefa stawi się 44 kandydatów do walki o tytuł, statuetkę, 100 tysięcy złotych i możliwość wydania własnej książki kucharskiej. Pierwsze zadanie w rywalizacji, która potrwa kilka pasjonujących tygodni, to pojedynki w czwórkach. Każda grupa dostanie inny składnik główny oraz 45 minut na przygotowanie dania z jego użyciem. Najlepsi otrzymają legendarny już fartuch MasterChefa – przepustkę do dalszego udziału w programie. Kto podejmie wyzwanie i zaskoczy jurorów swoim talentem do gotowania? Najlepsza piątka tegorocznej edycji zawalczy o finał w Meksyku. Poznają tam najwybitniejszych szefów kuchni: Jorge Vallejo, Ricarda Muñoza Zuritę, czy Aquilesa Cháveza.

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA 3

Co ugotować i zjeść, kiedy nerwy ściskają̨ nam żołądek? Zobacz nowy, trzeci sezon programu „10 zadań specjalnych Michela Morana”, w którym gospodarz pokaże jak przygotować posiłek dla wszystkich tych, którzy na co dzień borykają się ze stresem. Bardzo ważne jest to co jemy, bo ma to bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie. Tutaj z pomocą przychodzi dieta antystresowa! Co się kryje pod tym pojęciem? Sprawdźcie sami.

KOBIETA NA DZIKIM ZACHODZIE 19

Jeśli weźmiesz jedną bezczelną, byłą dziewczynę z miasta, jej przystojnego męża ranczera, grupę uroczych dzieci, dalszą rodzinę, kowbojów, 3000 dzikich mustangów, stado bydła i jednego spokojnego psa, to dostaniesz „Kobietę na Dzikim Zachodzie”. Ree Drummond, to wielokrotnie nagradzana blogerka i autorka bestsellerowych książek kucharskich, która podzieli się z nami nie tylko niesamowitymi przepisami od grilla po eleganckie uroczystości, ale zaprosi nas do swojego domu i pozwoli nam zasmakować również jej dalekiego od rutyny życia na ranczu.

MOLLY GOTUJE NA FARMIE 4

Molly Yeh, autorka książek kucharskich i wielokrotnie nagradzana blogerka kulinarna zaczyna swoje wiejskie życie na granicy Minnesoty i Północnej Dakoty. W przytulnej wiejskiej kuchni przygotowuje dania inspirowane jej żydowskim i chińskim dziedzictwem, które są nie tylko pyszne, ale także piękne. Dzięki swoim świeżym i smacznym pomysłom Molly wnosi wielokulturową inspirację i zabawę do każdej kuchni.

Dane: 01.04-17.05.2020; SHR%; A16-49.