PULS 2 - WE WRZEŚNIU: „MIRACULOUS. BIEDRONKA I CZARNY KOT”, „BING”, „JEŹDŹCY SMOKÓW”, „PRZYTUL MNIE 2” I WIELE INNYCH WSPANIAŁYCH ANIMACJI!

We wrześniu kanał PULS 2 szykuje wspaniałe powitanie jesieni! W codziennym paśmie dla dzieci i ich rodziców, kanał PULS 2 pokaże seriale animowane z uwielbianymi bohaterami! Wśród nich znajdą się tytuły z premierą w telewizji ogólnodostępnej: „Miraculous. Biedronka i Czarny kot” oraz „Bing”, a także najnowszy sezon serii „Przytul mnie”, serial animowany „Jeźdźcy smoków” i kolejne odcinki „Strażaka Sama”.

Już we wrześniu w Pulsie 2 premiera francusko-japońskiego serialu animowanego „Miraculous. Biedronka i Czarny kot”. Bohaterką jest nastolatka Marinette i jej kolega Adrien. Otrzymali oni Miracula - tajemnicze przedmioty, które zamieniają ich w Superbohaterów. Gdy w Paryżu czai się niebezpieczeństwo, Marinette staje się odważną Biedronką, a Adrien walecznym Czarnym Kotem. Jednakże Marinette nie wie, że Adrien to Czarny Kot, a Adrien, że dziewczyna jest Biedronką. Wspólnie chronią Paryż przed tajemniczym wrogiem, Władcą Ciem, i jego akumami, które potrafią zmieniać ludzi w złoczyńców, wykorzystując ich słabości.

Serial niesie ważny dla dzieci przekaz, że w każdym z nas drzemie superbohater, a siła przyjaźni i współpracy czyni cuda.

Z kolei tytułowy „Bing” jest trzyletnim, ciekawskim króliczkiem, a jego przygody przypominają codzienność dzieci w jego wieku. Każdy odcinek serialu zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą Bing i jego przyjaciele muszą sobie poradzić. Nie zawsze im się to udaje, często popełniają błędy. Znakomita, pięknie zrealizowana brytyjska seria edukacyjna dla najmłodszych widzów i ich rodziców.

Serial animowany „Jeźdźcy smoków”, który PULS 2 wyemituje we wrześniu to serialowa kontynuacja kinowego hitu „Jak wytresować smoka”, zrealizowana również przez Studio DreamWorks. Akcja rozgrywa się po wydarzeniach przedstawionych w filmie, gdy wikingowie z osady Berk zaczynają tresować smoki.

„Przytul mnie 2” to kontynuacja polskiej serii ze studia Animoon, którą premierowo również pokazywał PULS 2. Bohaterami są Tata Miś i Mały Miś, którzy przeżywają wiele zabawnych przygód. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz energiczny Miś rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkryją, czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak nauczą się, że dzieląc się z innymi sami stajemy się bogatsi. Każdy odcinek niesie pozytywny przekaz, a dzieci docenią ładną animację oraz wpadającą w ucho tytułową piosenkę.

We wrześniu PULS 2 pokaże też najnowsze odcinki serii o dzielnym „Strażaku Samie”, którą uwielbiają dzieci na całym świecie. Bohaterem jest  odważny, sympatyczny strażak o imieniu Sam. Razem ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w fikcyjnym mieście Pontypandy w Walii. Każdego dnia przeżywają tu niezwykłe przygody.

PULS 2 zaprasza także na serial fabularny dla całej rodziny z wytwórni Nickelodeon Productions „Nicky, Ricky, Dicky i Dawn”. Bohaterami jest rodzina Harperów, Tom i Anna, oraz ich dzieci, dziesięcioletnie czworaczki – Nicky, Ricky, Dicky i jedyna dziewczynka Dawn. To właśnie ona  aspiruje do przewodzenia rodzeństwem, bo jest starsza od chłopców o całe… cztery sekundy. Znakomita zabawa dla całej rodziny!

W Pulsie 2 nie zabraknie też tak znanych i lubianych tytułów jak: „Marta mówi”, „Bob Budowniczy”, „Blaze i mega maszyny”, „Psi patrol” czy „Krudowie: U zarania dziejów”.

Wrześniowe weekendy w PULS 2 to również wspaniałe pełnometrażowe filmy animowane! Widzowie zobaczą m.in. tak popularne tytuły jak: „Potwory i spółka”, „Mój brat niedźwiedź 2”, „Angry Birds”, „Sezon na misia: Strach się bać” i wiele innych.