PULS 2 W LUTYM: „MARTA MÓWI”, „BAJECZKI MASZY”, „PSI PATROL” I WIELE INNYCH WSPANIAŁYCH ANIMACJI!

W lutym kanał PULS 2, w rodzinnym paśmie „Junior TV”, zaprasza na uwielbiane przez dzieci i ich rodziców seriale animowane: „Marta mówi”, „Bajeczki Maszy”, „Psi Patrol”, „Blaze i mega maszyny”, „Baranek Shaun” i wiele więcej!

W paśmie „Junior TV”, nadawanym od poniedziałku do piątku od 06:30 do wieczora, oraz w sobotnie przedpołudnia, PULS 2 nadaje najlepsze animacje dla całej rodziny.

W lutym będzie to m.in. serial o sympatycznym gadającym psie, czyli „Marta Mówi” oraz serial o przygodach sympatycznej, rezolutnej dziewczynki - „Bajeczki Maszy”. Również od lutego PULS 2 zaprasza na animacje „Całkiem nowe przygody Toma i Jerry’ego” oraz „Dom: Przygody Oha i Tip”.

PULS 2 zaprasza też na popularną wśród dzieci i rodziców animację „Tomek i przyjaciele” oraz na perypetie dzielnych piesków w serialu „Psi Patrol”.

W PULS 2 nie zabraknie też tak znanych i lubianych tytułów jak: „Strażak Sam”, „Blaze i mega maszyny”, „Baranek Shaun”, „Kotociaki”, „Kumple z dżungli”, „Bob Budowniczy”  i wiele innych!

Lutowe weekendy w PULS 2 to również wspaniałe pełnometrażowe filmy animowane! Widzowie zobaczą m.in. tak popularne tytuły jak: „Asterix i Kleopatra”, „Asterix Gal”, „Przygody Kubusia Puchatka” i „Goofy na wakacjach”.