PULS 2 - RODZINNE WAKACJE

Wakacje w PULS 2 to gwarancja doskonałej zabawy dla całej rodziny! Widzów czeka spotkanie z najzabawniejszym żandarmem wszech czasów w cyklu komedii „Żandarm z Saint-Tropez”. Ponadto jak zawsze – znakomite, różnorodne animacje dla każdego!

Wakacyjny cykl o przygodach żandarma z Saint-Tropez to potężna dawka humoru oraz niezapomniana rola Louisa de Funesa. Ten znakomity aktor pozostaje do dzisiaj kultową postacią francuskiej komedii, a kolejne pokolenia bawią się przy filmach z jego udziałem. Najlepsze z nich przypomni kanał PULS 2.

W niedziele od 15 lipca do 5 sierpnia o godz. 14:00 widzowie zobaczą komedie: „Żandarm się żeni”, „Żandarm na emeryturze”, „Żandarm i kosmici” oraz „Żandarm i policjantki”. Każdy film to zwariowane perypetie nerwowego żandarma i jego wiernych przyjaciół. Zapowiada się gorące, emocjonujące  lato!

Widzowie kochają PULS 2 również za znakomite animacje dla całej rodziny. Nie zabraknie ich również w wakacje!

Codziennie od poniedziałku do piątku, w rodzinnym paśmie Junior TV, PULS 2 zaprasza na uwielbiane przez dzieci i ich rodziców takie tytuły jak: „Jej wysokość Zosia”, „Bob Budowniczy”, „Strażak Sam”, „Tomek i przyjaciele”, „Psi patrol”, „Teletubisie”, „Klinika dla pluszaków”, „Pingwiny z Madagaskaru” i dużo dużo więcej!

Więcej informacji na:

http://puls2.pl/program-puls2

https://www.facebook.com/tvpuls2/