PULS 2 – NAJLEPSZE PEŁNOMETRAŻOWE ANIMACJE DLA CAŁEJ RODZINY! PREMIEROWO „SEZON NA MISIA 4”!

PULS 2 zaprasza jesienią na doskonałą zabawę w towarzystwie bohaterów najlepszych pełnometrażowych animacji. W kolejne soboty widzowie zobaczą takie hity jak: „Dawno temu w trawie”, „Zambezia” oraz – premierowo w PULS 2 – „Sezon na misia 4”.

„Dawno temu w trawie”

Nominowana do Oscara® i Złotego Globu pełnometrażowa animacja koprodukcji Disneya i Pixara. Przedstawia barwną i pełną humoru opowieść o tym, jak to każdego lata gang chciwych koników polnych - wiedziony przez przebiegłego Skoczka - napada na kolonię mrówek, rabując ciężko zdobyte plony. W końcu myśliciel Flik postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wybawić mrówki od tyranii koników polnych. Wyrusza na poszukiwanie sprzymierzeńców i przez pomyłkę angażuje do pomocy trupę owadzich artystów cyrkowych. Czy wspólnymi siłami uda im się ochronić mrówki?
Emisja w PULS 2 – sobota, 13 października godz. 18:05

„Zambezia”

W sercu Afryki, gdzieś między Rio i Madakaskarem, leży imponująca ptasia metropolia – Zambezia. Młody sokół Kai, skuszony obietnicą sławy, opuszcza rodzinne gniazdo, by - wbrew woli ojca - odwiedzić stolicę pierzastych i przystąpić do elitarnej eskadry Dziobasów Przestworzy, stojących (a raczej frunących) na straży bezpieczeństwa Zambezii. Kiedy miasto staje się celem inwazji podstępnego jaszczura Budzo i bandy marabutów, Kai, wspierany przez przyjaciół – gadatliwego Luzika i waleczną Zoe – udowodni pierzastym i łuskowatym, że wszystkie ptaki to chojraki, a przygoda jest nie tylko dla orłów!
Emisja w PULS 2 – sobota, 20 października godz. 18:30

„Sezon na misia 4”

Bohaterowie hitowej serii filmów „Sezon na misia”, Boguś i Elliot, powracają! Przed nimi kolejne wspaniałe przygody. Elliot postanawia zwalczyć strach Bogusia, a z pomocą przychodzą mu inni mieszkańcy lasu. Co z tego wyniknie? Czy Boguś już na zawsze przestanie się bać?
Emisja w PULS 2 – sobota, 27 października godz. 18:25