PULS 2 - NAJLEPSZE ANIMACJE I KOMEDIE W LIPCU W PULS 2!

W lipcu dzieci i ich rodziców ucieszą wspaniałe animacje jak: „Marta Mówi”, „Tomek i przyjaciele”, „Bob Budowniczy”, „Psi patrol”. Widzowie będą mogli obejrzeć również najlepsze kabaretowe widowiska!

To wszystko w lipcu w PULS 2!

Od poniedziałku do piątku PULS 2 zaprasza na pasmo ze wspaniałymi animacjami! Dzieci i ich rodziców ucieszą spotkania z uwielbianymi bohaterami! Wśród tytułów tak głośne tytuły jak:  „Marta mówi”, „Tomek i przyjaciele”, „Bob Budowniczy”, „Sylwester i Tweety na tropie”, „Całkiem nowe przygody Toma i Jerry’ego”, „Monchhichi”, „Psi patrol”, „Baranek Shaun” i „Blaze i mega maszyny”!

Widzów ucieszy też pełnometrażowy film animowany o przygodach najsłynniejszych Galów popkultury, czyli „Wielka bitwa Asterixa”. Druid Panoramix, który przyrządza magiczny napój, doznaje amnezji. Asterix i Obelix muszą działać, aby szybko przywrócić mu pamięć. Dodatkowo, będą musieli z mierzyć się z tajemniczym wróżbitą Prolixem. Czy i tym razem dzielni Galowie wyjdą z opałów cało?
Sobota 20 lipca, godz. 18:30

W lipcu PULS 2 zaprasza również na najlepsze kabarety!

19. Mazurska Noc Kabaretowa

Najzabawniejsze skecze, największe gwiazdy kabaretów i znakomita rozrywka dla całej rodziny, czyli 19. Mazurska Noc Kabaretowa! Najpopularniejsze, uwielbiane przez widzów polskie kabarety – wśród nich m.in.: Ani Mru-Mru, Jurki, Katarzyna Pakosińska, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Jerzy Kryszak czy Formacja Chatelet. Doskonała zabawa i recepta na dobry humor gwarantowana!
Sobota 13 lipca, godz. 20:00 – cz. 3
Niedziela 14 lipca, godz. 17:00 – cz. 3
Sobota 20 lipca, godz. 20:00 – cz. 4
Niedziela 21 lipca, godz. 17:00 – cz. 4