JUNIOR TV - RODZINNE PASMO Z NAJLEPSZYMI ANIMACJAMI TYLKO W PULS 2! DOBRA ZABAWA RÓWNIEŻ NA JUNIORTV.PL

Junior TV  to wielogodzinne pasmo z najlepszymi animacjami, emitowane codziennie od poniedziałku do piątku na kanale PULS 2.  To tutaj dzieci i ich rodzice znajdą przygody swoich ulubionych bohaterów w takich serialach jak: "Tomek i przyjaciele", "Dora poznaje świat", czy "Noddy". Junior TV - wielka przygoda dla najmłodszych!

W paśmie Junior TV, emitowanym w PULS 2, dzieci i ich rodzice znajdą najlepsze animacje  - zarówno polskie jak i zagraniczne. W maju widzowie mogą oglądać m.in. tak uwielbiane i popularne seriale jak: "Dora  i przyjaciele", "Teletubisie", "Noddy", "Bob Budowniczy", "Strażak Sam", "Tomek i przyjaciele", "Drużyna Umizoomi", "SpongeBob Kanciastoporty", "Baranek Shaun", "Dom: Przygody Oha i Tip", "Alvinnn!!! i wiewiórki"  i dużo, dużo więcej!

Ale zabawa nie kończy się na antenie! Moc przygód czeka dzieci i ich rodziców w autorskim serwisie PULS 2 pod linkiem Juniortv.pl. Aktualności, program TV, aplikacje - to i wiele więcej atrakcji już wkrótce w nowym serwisie PULS 2.