PULS 2 – JESIENNA OFERTA DLA CAŁEJ RODZINY!

W PULS 2 każdy znajdzie coś dla siebie! W listopadzie kanał poleca przepiękną familijną opowieść „Czarnoksiężnik z Krainy Oz: Powrót Dorotki”, serialowe pasmo z najlepszymi kryminałami, a dla fanów zwariowanych komedii - „Statek miłości” z uwielbianym przez widzów Cubą Gooding Jr.

„Czarnoksiężnik z Krainy Oz: Powrót Dorotki” to pełna przygód animacja dla całej rodziny. Dorotka zostaje wezwana przez przyjaciół do zaczarowanej krainy. Na miejscu odkrywa, że pod jej nieobecność władzę nad Oz przejął brat Złej Czarownicy z Zachodu – złośliwy i przebiegły Błazen. Jedyną osobą zdolną powstrzymać złoczyńcę jest właśnie ona. Aby tego dokonać, dzielna dziewczyna będzie musiała udać się w daleką podróż do Szmaragdowego Grodu. Zanim jednak tam dotrze, przeżyje mnóstwo przygód i spotka starych znajomych oraz zupełnie nowych, zaskakujących sojuszników.

Sobota 18 listopada, godz. 19:35; niedziela 19 listopada, godz. 12:05

Bohaterem „Statku miłości” jest Jerry (Cuba Gooding Jr.), który obecnie przeżywa trudny okres. Właśnie rzuciła go dziewczyna. Jednak od czego są przyjaciele! Najbliższy kumpel Nick (Horatio Sanz) proponuje wspólny wypad, który z pewnością poprawi mu nastrój. Popłyną w rejs po Karaibach, statkiem będącym oazą wszelkich atrakcji, a przede wszystkim pełnym pięknych, samotnych dziewczyn. Niestety, dopiero kiedy ląd zniknął już z horyzontu, Jerry i Nick odkrywają, że na pokładzie znajdują się sami mężczyźni. Co więcej, jeden z nich szczególnie upodobał sobie Nicka. Jak przetrwać ten niecodzienny rejs?

Sobota 18 listopada, godz. 21:15

Fani dobrych kryminałów mogą codziennie od poniedziałku do czwartku oraz w niedziele śledzić w PULS 2 losy bohaterów swoich ulubionych seriali. Produkcja „Agenci NCIS” przedstawia grupę agentów specjalnych, którzy pracując w Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Z kolei CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” ukazują pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw.

Poniedziałek-czwartek, od 20:00

Niedziele, od 20:00