PRZYGOTOWANIA DO HALLOWEEN Z FOOD NETWORK

Z okazji zbliżającego się Halloween, Food Network przygotował dla widzów programy bogate w kulinarne inspiracje. Nie zabraknie ogromnych dyń, upiornych ciast i morderczej rywalizacji. Ostrzeżenie: będzie straaasznie smacznie. Oglądacie na własne ryzyko!

„MISTRZOSTWA ŚWIATA W HALLOWEENOWYCH WYPIEKACH”

22 października, sobota, godz. 6:10

25 października, wtorek, godz. 24:30

29 października, sobota, godz. 6:15

Carla Hall gości dziesięciu utalentowanych cukierników ze Stanów Zjednoczonych, którzy tworzą piekielnie smaczne desery. Uczestnicy podążają przez nawiedzony dom, gdzie czekają ich wyzwania sprawdzające ich umiejętności. Sędziowie Zac Young i Stephanie Boswell dołączają do Carli, aby ustalić, czyje przysmaki zdobędą główną nagrodę 25 000 dolarów i kto otrzyma tytuł Mistrza Halloweenowych Wypieków.

„NIEPRAWDOPODOBNE: HALLOWEEN”

25 października, wtorek, godz. 11:25

28 października, piątek, godz. 21:15

W tym programie pokażemy desery nie z tego świata. Zobaczycie słodkości o gigantycznych rozmiarach, żelkowe rzeźby i torty z piekła rodem! Jeśli jesteście głodni emocji, odwiedźcie miasteczko zombie. W programie znajdziecie też konkurs na najbardziej przerażającą dynię. Jedno jest pewne
- Halloween zostanie na długo w Waszej pamięci!

„MORDERCZA KUCHNIA”

26 października, środa, godz. 24:25

Jak daleko jest gotowy posunąć się szef kuchni, aby wygrać konkurs kulinarny? Uczestnicy programu dostają 25 000 dolarów z możliwością wydania ich w dowolny sposób: na pomoc sobie lub sabotowanie konkurencji. W tym programie, podczas rywalizacji o przyrządzenie najlepszej potrawy, wszystkie chwyty dozwolone! Naczynia zostaną potłuczone, a składniki ukradzione. Czy są granice przyzwoitości, gdy w grę wchodzi zwycięstwo? Zobacz do czego są zdolni kucharze, żeby wyprzedzić rywali!

„HALLOWEENOWE WYZWANIE CIASTECZKOWE”

29 października, sobota, godz. 23:35

30 października, niedziela, godz. 23:40

31 października, poniedziałek, godz. 18:05

Czterech cukierników rywalizuje w konkursie na najlepsze i najstraszniejsze wypieki na Halloween. W ciągu dwóch rund o różnych tematach przewodnich muszą wykonać słodkie cuda. Ocenie jury podlega pomysłowość dekoracji i smak ciasteczek. Jest o co walczyć, bo zwycięzca zgarnie torbę pełną smakołyków i… 10 000 dolarów.

„HALLOWEENOWE WOJNY”

Jeden z najbardziej ekscytujących i przerażających programów o tematyce Halloween. Sześć drużyn, z których każda składa się z dwóch cukierników i eksperta rzeźbiącego dynie, rywalizuje między sobą w pojedynku na przerażająco zabawne i jadalne ekspozycje halloweenowe. Kreacje będą oceniane przez Shinmin Li, nagradzanego dekoratora ciast i Todda Tuckera, mistrza efektów specjalnych horrorów. Najlepsza drużyna wygrywa główną nagrodę w wysokości 50 000 dolarów!

„UPIORNE CIASTA”

Niesamowicie utalentowani cukiernicy przygotowują halloweenowe ciasta i torty w konkursie prowadzonym przez Vivian Chan i Zaca Younga. Tematami przewodnimi konkurencji będą węże, wróżki i klauny. Uczestnik, który zaprezentuje najlepszy projekt wygrywa 10 000 dolarów i tytuł Mistrza Upiornych Ciast!

„NIEPRAWDOPODOBNE DYNIE”

Prowadząca program, aktorka Alyson Hannigan, znana z serialu „Buffy: Postrach wampirów”, sprawdzi kreatywność i umiejętności siedmiu śmiałków. Uczestnicy będą mierzyć się z wyzwaniami dotyczącymi rzeźbienia dyni. Aby wykonać najlepszy projekt halloweenowy, w ruch pójdą rozmaite narzędzia – od wykałaczek po piły! Wysiłek się opłaci, bo do wygrania będzie 25 000 dolarów!

„DZIECIĘCE MISTRZOSTWA WYPIEKÓW: HALLOWEEN”

Czworo ulubionych przez widzów młodych cukierników wraca do kuchni, aby stawić czoła upiornym wyzwaniom. Dziecięcy mistrzowie wypieków powalczą o wymarzony pakiet nagród w konkursie o tematyce Halloween. Przed nimi konkurencje dotyczące pajęczyn i szalonych naukowców. Zobaczcie kto poradzi sobie najlepiej!

ZAPRASZAMY DO FOOD NETWORK!