PRZENIEŚ SIĘ DO ŚWIATA ZABAWY WRAZ Z TELETOON+

teleTOON+ to świat niekończącej się zabawy i humoru! Oferuje najwyższej jakości produkcje z europejskich wytwórni i studiów animacji, popularne wśród dzieci na całym świecie. Wyjątkowa oferta programowa sprawia, że stacja jest uwielbiana przez dziewczynki w wieku szkolnym AFF 178 (W4-9) AFF 131 (W4-12).

W sierpniu stacja teleTOON+ zaprasza na „Wielkie przygody Kapitana Majtasa” – serial  zrealizowany na podstawie cyklu ilustrowanych powieści dla dzieci o Kapitanie Majtasie, autorstwa Dava Pilkeya, oraz na serial „Siostry 2” – dalszy ciąg pełnej humoru opowieści o dwóch siostrach – nastoletniej Wendy i młodszej o kilka lat Marine. Seria Siostry to szczególnie lubiana pozycja wśród dziewczęcej widowni, której udział w lipcu wyniósł 2,4% SHR (W4-12)!

WIELKIE PRZYGODY KAPITANA MAJTASA

George Beard i Harold Hutchins chodzą do czwartej klasy podstawówki. Uwielbiają komiksy i wymyślili postać superbohatera – Kapitana Majtasa. Łączy ich też zamiłowanie do kawałów, przez co mają na pieńku z dyrektorem szkoły – panem Kruppem. Pewnego dnia, za sprawą pierścienia hipnozy, pan Krupp zamienia się w Kapitana Majtasa, co staje się początkiem serii zwariowanych przygód.
EMISJA: SOB. – NDZ. GODZ. 11:30

SIOSTRY 2

13-letnia Wendy jest już nastolatką, przeżywającą typowe dla tego wieku emocje i rozterki. 7-letnia Marine wtrąca się w jej sprawy i nieustannie domaga się uwagi, co doprowadza Wendy do pasji. Siostry ciągle się kłócą i robią sobie różne psikusy, ku rozpaczy rodziców, którzy nie mogą sobie dać rady z rozbrykanymi córkami. Pomimo różnic i sporów dziewczyny łączy jednak bardzo silna więź.
EMISJA: PON. – PT. GODZ. 18:45

Ponadto od września na antenie teleTOON+ niezwykłe serie: „She Ra i księżniczki mocy” oraz „Kosmiczna Sardynka”.

SHE RA I KSIĘŻNICZKI MOCY

Odważna She Ra walczy z mrocznymi siłami Hordy. Wspierają ją księżniczki mocy.

Nastoletnia Adora jest sierotą i mieszka w świecie Hordy. Pewnego dnia znajduje w lesie magiczny miecz, za którego sprawą przemienia się w legendarną wojowniczkę, zwaną She Ra. Opuszcza Hordę i dołącza do sił Rebelii, które stają się jej nową rodziną. Szuka sprzymierzeńców wśród księżniczek mocy. Niestety, jej najlepsza przyjaciółka pozostaje wierna Hordzie. Czy She Ra zdoła ją przekonać do zmiany stron?
EMISJA: OD 7 WRZEŚNIA, GODZ. 19:55

KOSMICZNA SARDYNKA

Serial animowany na podstawie ilustrowanych powieści dla dzieci z cyklu “Kosmiczna Sardynka”, autorstwa Emmanuela Guiberta i Joanna Sfara.

Kosmiczne przygody Sardynki – małej piratki, która na pokładzie statku przemierza galaktykę, przeżywając szalone przygody i walcząc ze złem. Głównym przeciwnikiem Sardynki jest Supermięśniak, wyjątkowo czarny charakter. Wspiera go niegodziwy doktor Krok. Na szczęście Sardynka może liczyć na swoją wierną załogę!  
EMISJA: OD 14 WRZEŚNIA, GODZ. 7:30 i 20:50

DANE: NAM, V-VII 2020, AFF vs A4-12, SHR% W4-12 VII 2020, 06:00:00 – 20:59:59.