PREMIEROWE SERIE W PORYWAJĄCYM CYKLU PROGRAMÓW

Ten miesiąc będzie niesamowitą gratką dla fanów spektakularnych rozwiązań technologicznych i widzów żądnych wiedzy! Od 7 października National Geographic zaprasza na porywający cykl - techno-środy i techno-czwartki - w których widzowie zobaczą premierowe serie, wbijające fotel, ale nie pozostawiające bez odpowiedzi.

INŻYNIERYJNE ŚRODY

EKSPRESOWE BUDOWLE
PREMIERA 7 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 21:00

Tunel kolejowy w 5 godz.; drapacz chmur w 51 dni; znany festiwal piwa Oktoberfest w 10 tygodni; profesjonalny basen w 7 dni – program pokazuje skalę przygotowań, niezwykłą logistykę, ale przede wszystkim wyścig z czasem towarzyszący tym wielkim inżynieryjnym wyzwaniom.

NOWOCZESNE MANUFAKTURY
PREMIERA 7 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 22:00

W programie „Nowoczesne manufaktury” prowadząca Francesca Chiorando zabiera widzów z wizytą do fabryk – od tych największych po małe manufaktury. Francesca odkrywa jakie nowoczesne technologie są wykorzystywane w dzisiejszej produkcji. Poznamy tajniki powstawania najróżniejszych przedmiotów od rowerów, poprzez skutery, gitary po ekskluzywne jachty i helikoptery.

TECHNOLOGICZNE CZWARTKI

PORZUCONE KONTRUKCJE
PREMIERA 8 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 21:00

Seria pokazująca tajemnicze i opuszczone konstrukcje z przeszłości. Są to zarówno relikty wojenne (więzienia, tajne bazy, bunkry), jak i konstrukcje infranstrukturalne, które zostały przerwane z przyczyn ekonomicznych, czy społecznych.

WYPRAWA NA DNO
PREMIERA 8 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 22:00

Wraz z naukowcami wyposażonymi w najnowsze systemy mapowania sonarowego wyruszamy na spotkanie z historią i tajemnicą. W nowej serii „Wyprawy na dno” zobaczymy kolejne miejsca, w których ukryte są ślady wielkich bitew, dalekich podróży i dramatycznych wypadków. Spektakularne wraki odnajdziemy nie tylko w podmorskich głębinach, ale też w miejscach zupełnie niespodziewanych. W nowej serii pokazane zostaną między innymi wraki z Bitwy o Anglię, a także starożytne egipskie statki na dnie Delty Nilu.

Kanał National Geographic to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości programów, które mogą pochwalić się wyjątkową popularnością wśród atrakcyjnych dla reklamodawców grup widzów (AFF = 237 M35-54 100K+, AFF = 284 M35-53 3500+*).

Dane: NAM, VIII – 13 IX 2020, 6:00-20:59, AFF vs. A16-49, DayParts

*dochód rozporządzalny na gospodarstwo domowe