PREMIERA NOWEGO PROGRAMU „SURVIVALOWA RODZINA” TYLKO NA PLANETE+ JUŻ WE WRZEŚNIU!

„Survivalowa rodzina” to program pełen przygód, cennych porad i pięknych Polskich regionów, w którym Łukasz Tulej zabiera autentyczne rodziny na weekendową survivalową wyprawę. Program pokazuje, jak w atrakcyjny, a przede wszystkim aktywny i niedrogi sposób spędzić wspaniały czas z bliskimi!

W programie udział bierze prowadzący Łukasz Tulej, ekspert w dziedzinie przetrwania, znawca przyrody, doświadczony podróżnik oraz rodzina która pragnie przeżyć prawdziwą przygodę. Prowadzący stara się poznać rodzinę, jej upodobania i potrzeby a także lęki i bariery. Na tej podstawie kreuje wyprawę w której pokazuje świat, jakiego nie znali jego podopieczni. Każdy odcinek stanowi gotowy plan wyprawy.

Łukasz Tulej to ciekawy świata podróżnik, pasjonat i przyrodnik. Instruktor survivalu, płetwonurek, absolwent szkoleń ratownictwa w warunkach ekstremalnych, członek Warszawskiego Klubu Field Target, oraz Stowarzyszenia Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego, instruktor sportu samoobrony i sportów walki. Jest zwolennikiem nauki przez doświadczenie, jako najskuteczniejszego sposobu przyswajania wiedzy. Praktyk komentator wydarzeń nt. sztuki przetrwania w warunkach ekstremalnych w telewizyjnych programach informacyjnych.

Obecnie Łukasz Tulej jest prowadzącym program Naturalnie Polska emitowanego na Planete+.