PEŁNA ZIELENI I INSPIRACJI MAJÓWKA Z HGTV!

Wiosna już za oknem, zatem rozpoczynamy sezon na zielone przestrzenie! 1 maja, od godziny 10:30, zapraszamy na antenę HGTV! Na widzów czekać będzie wyjątkowy maraton po najlepszych projektach i metamorfozach ogródków.

,,Polowanie na ogród”, godz. 10:30 

Masz dość przesuszonej trawy, która jest jedyną rośliną na twoim podwórku? Twój ogródek to składowisko nikomu niepotrzebnych gratów? Tej ekipy nie zniechęci żadne wyzwanie. Daj się zainspirować i upolować! Jedyny w swoim rodzaju program, którego uczestników wybiera sam Dominik Strzelec, profesjonalny projektant ogrodów. Prowadzący „poluje” na bohaterów podczas zakupów, po czym proponuje kandydatom podjęcie ryzyka i wzięcie udziału w programie, dzięki któremu ich niepozorne podwórka mają szansę zmienić się w obiekt westchnień sąsiadów! 

,,Wymarzone ogrody”, godz. 11:35 

Takich ekspertek ze świecą szukać - zaprojektują ogródek, przebudują go, przekopią i do tego nauczą widzów, jak o niego dobrze dbać! I to wszystko jedynie w trzy dni. Kreatywne siostry wkroczą wszędzie, gdzie właścicielom brakuje pomysłów. Izabela Szarmach i Olga Piórkowska, jak nikt inny, znają się na architekturze krajobrazu i doskonale wiedzą, jak stworzyć zaczarowany ogród nawet na małej powierzchni. W ciągu kilku dni stworzą nowoczesną, ale zarazem przytulną przestrzeń ogrodową. Swój projekt dopasują do potrzeb bohatera programu. Czasem będą musiały stworzyć coś dla dzieci, innym razem trafią na prawdziwego miłośnika kwiatów. Pomogą też tym, którzy marzą o odpoczynku pośród zieleni oraz urządzaniu przyjęć na świeżym powietrzu. Wspólnymi siłami nasze prowadzące wyczarują dla swoich klientów idealne miejsce i stworzą magiczną atmosferę. Program to skarbnica praktycznych i uniwersalnych porad dla wielbicieli zielonych przestrzeni.

Zapraszamy do HGTV!