TVN STYLE - NOWY DUET PROWADZĄCYCH W PROGRAMIE „PATENT NA DOM”

PATENT NA DOM

Szukasz inspiracji, ciekawych patentów i marzysz o metamorfozie niewielkim kosztem? Odpowiednie ustawienie mebli, nowe oświetlenie, drobne gadżety czy dekoracje – czasem nie trzeba wiele, by coś zmienić w swoim otoczeniu!

W nowym programie udowodnimy, że nawet małe zmiany mogą zdziałać cuda! Niezawodna Anna Nowak Ibisz odkryje, jaki jest „Patent na dom”! W roli eksperta pojawi się również doskonale znany widzom architekt Krzysztof Miruć.

W każdym odcinku za pomocą oryginalnych i niedrogich patentów odmienione zostanie jedno  wnętrze. Do Anny Nowak Ibisz zgłoszą się osoby z prośbą o pomoc w zorganizowaniu małego remontu lub zmiany aranżacji. Widzowie poznają mamę z synkiem, którzy chcieliby zmienić swoją kuchnię, a także rodzinę marzącą o przytulnym salonie. Zobaczymy triki na metamorfozę garderoby i sypialni. Czy zmiana zachwyci uczestników? Czasem wystarczy zaledwie kilka godzin, by osiągnąć upragniony efekt, a niektóre elementy dekoracji można zrobić samodzielnie. Anna Nowak Ibisz zadba o dodatki i gadżety oraz odwiedzi specjalistę od DIY! Z kolei zaproszony przez nią ekspert Krzysztof Miruć podpowie jak niewielkim kosztem sprawić, by pomieszczenia były funkcjonalne i po prostu piękne . Poznaj nasz „Patent na dom”!

Premiera: wtorek, 9 czerwca, godz. 22:25

 

MARATONY NA BOŻE CIAŁO

Kochamy długie weekendy! Już we czwartek 11 czerwca zapraszamy widzów na dwa specjalne maratony programów „Tu jest pięknie” i „Ach, ten ślub!”.

Już o godz. 9:00 zaczynamy podróż z Dorotą Szelągowską po wyjątkowych miejscach w Polsce. W odcinkach wyjątkowa architektura, design i niesamowite historie ludzi, którzy dzielą się swoją miłością do piękna! Gdzie wybierzemy się tym razem?

Z kolei o godz. 14:55 ślubne ekspertki Magdalena Socha Włodarska i Agnieszka Winnicka udowodnią, że dosłownie wszystko jest możliwe! Nawet… na trzy dni przed weselem! Jak poradzić sobie z organizacją tak dużego wydarzenia? Czy da się spełnić marzenie o idealnym przyjęciu? Dzięki naszym prowadzącym i ich niezastąpionej ekipie z pewnością!

Emisja: czwartek, 11 czerwca

od godz. 9:00 - „Tu jest pięknie” (maraton 5 odcinków)

od godz. 14:55 - „Ach, ten ślub!” (maraton 3 odcinków)

 

TEMATYCZNE WIECZORY: ŚWIAT BEZ GRANIC

Wszyscy tęsknimy za podróżami, dlatego w piątkowe wieczory wspólnie wybierzemy się w niezwykłą wyprawę. „Świat bez granic” to pasmo wyjątkowych programów o tematyce podróżniczej.

Razem z programem „Tu jest pięknie” przemierzymy Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu różnych nietuzinkowych miejsc. Przewodnikiem będzie niezastąpiona Dorota Szelągowska, która odkryje przed widzami różne oblicza piękna. Marcin Prokop przejedzie tysiące mil w pełnym humoru  programie „Niezwykłe Stany Prokopa” i zabierze widzów w spontaniczną podróż po Ameryce, jakiej jeszcze nie znamy! Tuż potem odwiedzimy naszych rodaków, którzy wyjechali za granicę w poszukiwaniu swojego miejsca W serii „Jestem z Polski” przekonamy się jak wygląda ich życie z dala od rodzinnego kraju! Nie może zabraknąć również Martyny Wojciechowskiej i kultowego programu „Kobieta na krańcu świata” oraz „10/10”. Dziennikarka od lat przedstawia niesamowite historie kobiet, porusza ważne tematy i odwiedza wyjątkowe miejsca. Gdybyście mogli przemieścić się na dowolny kraniec świata, gdzie by to było?

Emisja: każdy piątek od 05.06, start godz. 21:10

21:10 „Tu jest pięknie”

21:40 „Niezwykłe Stany Prokopa”

22:25 „Jestem z Polski”

23:25 „Kobieta na krańcu świata”

23:55 „10/10”

 

TEMATYCZNE WIECZORY: ZMYSŁOWE WIECZORY

Zapraszamy na „Zmysłowe wieczory” w TVN Style bez skrępowania, tematów tabu i ze szczyptą pikanterii. W wyjątkowym sobotnim cyklu rozpalimy ekrany telewizorów do czerwoności!

Zaczynamy od „Pani Gadżet erotycznie”! Neonowy wibrator, a może kamera do nagrywania intymnych

przygód? W najbardziej gorącym programie sprawdzimy różnorodne gadżety i akcesoria, które zdadzą test w sypialni każdego widza! Anna Nowak Ibisz zbada też, czy jest jeden uniwersalny przepis na udany seks i prześledzi słownik pojęć związanych z tym tematem. Tuż potem rozpoczynamy „Korepetycje z seksu". To solidna dawka wiedzy na temat życia intymnego, podana w fachowy, a zarazem przystępny sposób. Kolejne propozycje na ten wieczór to m.in. „Undressed Polska. Randka w łóżku”, „Apetyt na miłość” i „Oblicza prostytucji”.

Emisja: każda sobota od 06.06, start godz. 22:25

22:25 „Pani Gadżet erotycznie”

22:55 „Korepetycje z seksu”

23:25 „Undressed Polska. Randka w łóżku”

23:55 „Żony Hollywood” / „Apetyt na miłość”

00:55 „Oblicza prostytucji”