PARAMOUNT CHANNEL – JUŻ 7 KWIETNIA NA ANTENIE PREMIERA NOWEGO SERIALU „YELLOWSTONE”

W lutym Paramount Channel osiągnął 0,27% udziału w grupie A16-49 i docierał każdego dnia średnio do 361 tysięcy widzów. Z kolei do 25 marca udział kanału wyniósł 0,26% w grupie A16-49, docierając do około 357 tysięcy widzów dziennie. Wysoka oglądalność kanału związana jest z ciekawymi filmami, jakie proponuje swoim widzom Paramount Channel, takimi jak „Ostatni Mohikanin”, „Dopaść Cartera” i „Obietnica”.

Już w niedzielę, 7 kwietnia o godz. 20:00 na antenie wyemitowany zostanie premierowy odcinek  „Yellowstone”. Serial opowiada historię właściciela rozległego rancza w Montanie, Johna Duttona (Kevin Costner). Jego ziemią, która graniczy z parkiem narodowym Yellowstone, są zainteresowani zarówno deweloperzy, jak i współcześni przodkowie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. John  zamierza za wszelką cenę bronić swojego dziedzictwa, z pomocą swojej bezwzględnej córki Beth (Kelly Reilly) oraz trzech synów, Jamiego (Wes Bentley), Kayce’ego (Luke Grimes) i Lee (Dave Annable). To wciągające, nakręcone z rozmachem widowisko odsłania brutalną rzeczywistość współcześnie prowadzonej walki o wpływy ziemskie. Pokazuje także realia życia współczesnych ranczerów i potomków Indian żyjących obok siebie na obszernych terenach przy parku narodowym Yellowstone.

Wiosną na antenie Paramount Channel pojawią się premierowo filmy „Polowanie na mysz”, „Dopaść Cartera”, „Ostatni Mohikanin” i „Obietnica”. Na widzów czekają także środy z filmami komediowymi, w trakcie których wyemitowane zostaną m.in. „Juwanna Mann”, „Tysiąc słów”, „Jackass 3D” oraz „Ilu miałaś facetów?”. 

Źródło: NAM, 06:00-25:59, A16-49, 01.02.-25.03.2019.