OTWARTE OKNO TOP KIDS HD W UPC POLSKA!

TOP KIDS HD  oferujący swoim widzom kultowe seriale animowane, pojawi się w oknie otwartym u jednego z największych operatorów kablowych w Polsce! Abonenci UPC Polska w okresie od 30-go października do 30 listopada będą mogli oglądać TOP KIDS HD także w tańszym i szerzej dostępnym pakiecie Select. TOP KIDS HD w dekoderach UPC Polska jest dostępny na pozycjach: 616 (Horizon, Kaon) oraz 677 (Mediabox).

Na kanale TOP KIDS HD zobaczyć można znane i lubiane seriale animowane pełne kultowych bohaterów. Wśród nich znajduje się m.in. Inspektor Gadżet - nieco niezdarny detektyw posiadający wiele przydatnych narzędzi do ścigania groźnych złoczyńców, a także  znany wszystkim Dennis Rozrabiaka – pełen niespożytej energii i pomysłów kilkulatek, który często pakuje się w tarapaty. Do czołowych bohaterów TOP KIDS HD należą też Teletubisie, Strażak Sam czy Bob Budowniczy.

W ofercie programowej kanału znajdują się bezpieczne kreskówki, dzięki którym rodzice przypomną sobie czasy swojego dzieciństwa i jednocześnie spędzą czas ze swoimi pociechami. Ramówka TOP KIDS HD z pewnością zapewni wiele mądrej i bezpiecznej rozrywki w długie jesienne wieczory.