„ORZEŁ CZY RESZKA” – NOWY SEZON W TTV JUŻ WE WRZEŚNIU!

Już we wrześniu wystartuje drugi sezon programu „Orzeł czy reszka”, w którym znane twarze TTV kolejny raz wyruszą w szaloną podróż, ale to jak ona będzie wyglądać, zależeć będzie od rzutu monetą. Wygrani dostaną budżet bez ograniczeń, przegrani - 100 dolarów na dwa dni.  Dla którego z bohaterów wyjazd pozostanie niezapomnianym przeżyciem?

Zobaczyć, spróbować i poznać najlepsze rzeczy ze złotą kartą w ręku?! Nic prostszego! Czy mając tylko 100$ - jest się automatycznie skazanym na nudę i brak atrakcji? Nic bardziej mylnego! Uczestnicy  programu „Orzeł czy reszka” przekonają się, że w wyprawach nie o pieniądze chodzi, a o fantazję i nowe doświadczenia. W nowym sezonie wystąpią m.in. znani z „Gogglebox. Przed telewizorem”: Izabela Zeiske, bliźniaczki Ewa Rogalska i Agnieszka Kuszewska oraz prowadzący program „Usterka” - Łukasz i Adam Milcz. Nie zabraknie również Przemka Kossakowskiego, Malwiny Wędzikowskiej, Janka Pirowskiego, Dagmary Kaźmierskiej oraz Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta.

Nieznane im miasta i wielkie wyzwanie - kto poradzi sobie lepiej i czy niski budżet równa się zepsutym wakacjom? O tym widzowie przekonają się już jesienią.  

Pierwsza edycja programu osiągnęła spektakularny sukces! Udział w widowni w grupie komercyjnej wyniósł 5%, natomiast łącznie program obejrzało ponad 8 mln widzów!

Telewizja TTV rośnie w siłę z miesiąca na miesiąc, osiągając coraz lepsze wyniki! Porównując udział w widowni w grupie komercyjnej od stycznia do czerwca rok do roku kanał odnotował wzrost na poziomie niemal 20%, osiągając średni SHR% na poziomie 3,3%!

Dane: NAM, A 16-49 SHR%, X-XII 2018; PREMIERY, COV A 4+, X-XII 2018; A 16-49 SHR%, I-VI 2018 vs. I-VI 2019