ONE Championship wyłącznie na antenie Fightklubu!

Najsłynniejsza azjatycka organizacja MMA po okresie uziemienia przez pandemię, rozwinęła skrzydła. ONE Championship, bo o niej mowa, w ostatnich miesiącach zorganizowała kilka gal, a do końca roku planuje zaprezentować jeszcze cztery duże wydarzenia. Wszystkie na żywo wyłącznie na antenie Fightklubu! 

Najbliższa gala ONE Championship zaplanowana jest na 20 listopada i będzie to już czwarta odsłona cyklu Inside the Matrix. Po raz kolejny odbędzie się ona w Singapurze, a w Main Cardzie zaplanowano w niej pięć pojedynków. W dwóch najważniejszych zmierzą się znakomity, specjalizujący się w kick-boxingu, Chińczyk Wang Junguangm który w wadze do 58,3, kg zmierzy się z Aslanbekiem Zikreevem oraz dwóch mistrzów świata w Muay Thai, Rocky Ogden z Australii i Włoch Joseph Lasiri.

Kolejne gale ONE Championship zaplanowano już na grudzień i kolejno tydzień po tygodniu będą to: Wind of Change (4 grudnia), Golden Circle (11 grudnia) i Eye of the Storm (18 grudnia). W każdej z nich w karcie walk znajdzie się przynajmniej po pięć konfrontacji, w tym po jednym pojedynku o mistrzostwo świata. Organizatorzy nie odkrywają jeszcze wszystkich kart, możemy być jednak pewni, że ciekawych potyczek na zakończenie roku nie zabraknie. Wszystkie cztery listopadowo-grudniowe show ONE Championship na żywo tylko w Fightklubie. 

Uzupełnieniem jesiennej oferty programowej stacji są liczne magazyny, których premierowe odcinki emitowane są praktycznie każdego dnia. W środy i piątki kibice dostają porcję najświeższych informacji ze świata boksu (w środy w magazynie Wokół ringu) oraz z MMA (Total Combat z premierowymi odcinkami w każdy piątek). Poniedziałkowe i wtorkowe wieczory zawsze zarezerwowane są na nowe odcinki Fighing Spirit MMA, ponadto w poniedziałki Fightklub zabiera fanów sportów walki w ekscytującą podróż do Meksyku na gale Lux Fight League, Z kolei w piątkowe i sobotnie wieczory kibice mogą śledzić najciekawsze pojedynki MMA ostatnich lat w cyklu Fight Mag.