NOWY SEZON SERIALU GÓRSKI LEKARZ – CZYLI WIOSNA W ROMANCE TV

Wraz z nastaniem wiosny, gdy dni zaczynają być dłuższe, radosne i słoneczne, w ramówce stacji Romance TV pojawią się nowe premiery filmowe, dzięki którym świat nabierze jeszcze bardziej promiennych kolorów. Widzowie mieli okazję spędzić maraton wielkanocny z Romance TV, a także zobaczyć premierowe adaptacje powieści kryminalnych Agathy Christie i nowe odcinki kultowego serialu „Górski lekarz”.

W wielkanocnej ramówce stacji znajdzie się całodzienny maraton filmowy z bohaterami serii „Po prostu bosko”, czyli księdzem Tonio z Tölz i terapeutką rodzinną Julią Schindel, którzy pomagają mieszkańcom miasteczka w ich codziennych problemach. Cykl będzie emitowany w Wielki Piątek, 2 kwietnia od godz. 05:00 do 21:55. Okaże się, że nawet duchowni ulegają czasem emocjonalnym uniesieniom! W kolejne świąteczne dni stacja pokaże  nowe odcinki serialu z empatyczną i dzielną położną Leną Lorenz, na którą czekają liczne wyzwania. Będą emitowane od soboty do poniedziałku, od 3 do 5 kwietnia o godz. 18.05 w cyklu „Lena Lorenz: Wielkanoc i cud narodzin”.

W kwietniu widzowie przeniosą się do północnej Francji lat trzydziestych XX wieku, gdzie spotkają się z szarmanckim komisarzem Larosière’em i inspektorem Lampionem, którzy tropią złoczyńców, w zdumiewający sposób rozwiązując niejedno trudne i tajemnicze morderstwo w nowej. Nowe odcinki serii kryminalnej „Małe morderstwa według Agathy Christie” na kanwie powieści bestsellerowej pisarki będą pokazywane w każdą niedzielę o godz. 20.00.

Co najważniejsze, 28 kwietnia startuje 14-sty sezon uwielbianego przez widzów Romance TV serialu „Górski lekarz”, opowiadającego o losach doktora Martina Grubera. Wydaje się, że nareszcie znalazł szczęście i miłość u boku swojej ukochanej Anne, lecz inaczej ma się sprawa z jego pomocnicą, Linn Kemper, która nieoczekiwanie przyłapuje swego chłopaka in flagranti z inną kobietą. Jej świat się wali: skończyła się miłość, zostaje bez mieszkania i samochodu. Na szczęście jej wspaniały szef nie zostawi jej bez pomocy. Nowe odcinki będą emitowane w każdą środę o godz. 20.00.