NOWOŚCI W MAJU NA MTV POLSKA

Majowa ramówka MTV Polska z pewnością dostarczy widzom ogromu emocji oraz umili wiosenny czas. A to wszystko za sprawą nowości, jakie przygotowała stacja.

Kolejny miesiąc MTV Polska rozpocznie akcją #MajówkaRazemNaOdległość, poprzez którą stacja pragnie namówić swoich widzów do spędzenia majówki z zachowaniem zaleceń izolacji społecznej. W serii zabawnych spotów z udziałem uczestników najnowszego sezonu hitowego „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, MTV przypomina, że mimo nadchodzącego długiego weekendu powinniśmy porzucić plany wyjazdowe i pozostać w domu. Jednocześnie, słynni imprezowicze zachęcają do dobrej zabawy i kreatywnego podejścia do zwyczajów tradycyjnej majówki. Dodatkowo, od 1 do 3 maja od godz. 22:00 stacja będzie emitować specjalne maratony „Warsaw Shore” z najlepszymi majówkowymi odcinkami – nie zabraknie imprez w ogrodzie, ognisk i grilla.

Dla wszystkich fanów kultowego formatu “Ex na plaży” stacja MTV Polska przygotowała niespodziankę. Już 12 maja o godz. 23:00 premiera nowej edycji reality-show “Ex na plaży - gwiazdy”. Słynny program “Ex na plaży” zdobył popularność na całym świecie. Po raz pierwszy zadebiutował w brytyjskiej telewizji w 2014 roku. Od tego czasu, format doczekał się łącznie 9 sezonów, razem z nową edycją “Ex na plaży - gwiazdy”. W programie, ośmioro samotnych mężczyzn i kobiet, szukających miłości wyrusza na słoneczne wakacje. Jednak niespodziewanie dołączają do nich byli partnerzy z nadzieją na ożywienie miłości, albo w celu zakończenia poprzedniego związku. W nowej edycji “Ex na plaży - gwiazdy” udział weźmie m.in. znana z programu “Ekipa z Newcastle”, Sophie Kasaei, uczestnik brytyjskiego formatu “TOWIE”, Joey Essex, oraz wyspiarze z “Love Island” - Michael Griffiths, Ellie Brown and Georgia Harrison i wielu innych.

Z kolei 18 maja o północy na antenie stacji zadebiutuje propozycja idealna dla wszystkich fanów niewyjaśnionych zbrodni i tajemniczych śledztw - “True Life: Zbrodnie”. Z uwagi na popularność nagradzanej Emmy® serii „True Life”, MTV przygotowało nową edycję programu. W “True Life: Zbrodnie” wielokrotnie nagradzany dziennikarz i prowadzący MTV News - Dometi Pongo, bada szokujące zbrodnie popełnione na młodych ludziach, nie bojąc się zadawać trudnych pytań, które dotychczas pozostawały bez odpowiedzi. Seria składa się z ośmiu odcinków, które przedstawiają zbrodnie z różnych miast w Stanach Zjednoczonych.

Dodatkowo, na antenie MTV Polska ruszył nowy, międzynarodowy projekt "Balcony Stories". Format jest produkowany w 27 językach i będzie nadawany w 130 krajach i na 100 kanałach od poniedziałku do piątku, codziennie po cztery odcinki. Najlepsze treści z tygodnia będą również emitowane w każdą sobotę w specjalnej rozszerzonej edycji, zaś wybrane z nadsyłanych przez widzów będą wykorzystywane do emisji na całym świecie. Oznacza to, że materiały polskich fanów mają szansę być zobaczone we wszystkich 130 krajach.