RÓŻNORODNE I INSPIRUJĄCE NOWOŚCI W GRUDNIU NA KANALE TVN STYLE!

Tej jesieni widzowie TVN Style mieli okazję obejrzeć wiele nowych, inspirujących i wartościowych programów oraz poznać nowe, niesamowite prowadzące stacji. Różnorodne formaty o tematyce lifestylowej, modowej, ślubnej, poświęconej zdrowiu, związkom i relacjom zachwyciły nasze widzki, na co wskazują bardzo dobre wskaźniki oglądalności. Udział kanału TVN Style w listopadzie, w grupie docelowej kobiet z miast wyniósł 1,1% (AFF=172), a jego ofertę doceniły zwłaszcza wykształcone mieszkanki miast (SHR=2,2%, AFF=296). Kanał TVN Style zgromadził w listopadzie przed telewizorami aż 9 mln widzów!

Wśród listopadowych nowości TVN Style hitem okazał się program „Nowa misja ratunkowa” z prowadzącą Ulą Chincz, którego premierowy odcinek wygenerował w kobiecej grupie udział na poziomie SHR=2,7% (w grupie W16-49 C50+) i miał bardzo wysoki indeks dopasowania AFF=354.  Pozostałe listopadowe nowości również zanotowały bardzo wysokie wyniki w tej samie grupie kobiet. Zarówno pierwszy, premierowy odcinek programu „Gwiazdy prywatnie”, w którym Ula Chincz odwiedza znane i lubiane gwiazdy show-biznesu w ich czterech kontach oraz pierwszy odcinek programu „Związki z modą” z profesjonalną stylistką Kasią Baran osiągnęły wysoki udział na poziomie SHR=2,2%.

Mimo, iż astronomiczna jesień powoli dobiega już końca, to nasi widzowie wciąż mogą spodziewać się kolejnych zaskakujących nowości.

Z początkiem grudnia, na antenie TVN Style pojawi się nowy, mobilizujący do działania program zatytułowany „Jak zostać milionerem”. Głównym bohaterem i prowadzącym program będzie Kuba Midel, 36 letni inwestor z Łodzi. To w tym mieście żyje, ma rodzinę i od 10 lat z powodzeniem inwestuje w łódzkie nieruchomości. Do tej pory kupił, sprzedał i wyremontował kilkadziesiąt mieszkań z wielkiej płyty dla siebie i swoich bliskich. Po 10 latach inwestycyjnej działalności Kuba wynajmuje około pięćdziesięciu nieruchomości, w tym 18 mieszkań. Jego miesięczne dochody, to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Z chłopaka z biednej łódzkiej dzielnicy stał się bogatym inwestorem. Twierdzi, że każdy może zacząć swoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości. To biznes, który dobrze poprowadzony, zawsze się opłaca. Od dwóch lat prowadzi swój kanał na YouTubie, w którym dzieli się wiedzą i doświadczeniem. W programie zobaczymy Kubę w akcji. Będzie kupował mieszkanie z wielkiej płyty w bloku na łódzkiej Retkini i twardo negocjował warunki. Zabierze także widzów do nowo wyremontowanego mieszkania na łódzkim Teofilowie, które kupił w fatalnym stanie pół roku temu. Jak to mieszkanie wygląda dzisiaj i co z nim zrobi: sprzeda, czy wynajmie, co wg niego jest bardziej opłacalne? Przekonamy się o tym już niebawem.

Premiera: 6 grudnia 2019, godz. 20:55.

Podczas codziennych czynności… warto mieć włączoną kamerę. Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. W naszym nowym programie „Ups! To się nagrało” zaprezentujemy widzom szereg przezabawnych sytuacji, które ku naszej uciesze udało się uwiecznić na kartach pamięci smartfonów. Podczas seansu towarzyszyć widzom będą komentatorzy z niebanalnym poczuciem humoru, w których role wcielą się znani i lubiani bohaterowie polskiej sceny medialnej.

Premiera: 8 grudnia 2019, godz. 08:00.

Kolejną nowością, jaką zobaczymy na kanale TVN Style w grudniu będzie program „Przestrzenie Szelągowskiej”. W swoim nowym programie - szefowa studia projektowego, znana projektantka wnętrz i dziennikarka - Dorota Szelągowska zaprosi widzów do siebie. Pokaże swoje nowo wykończone mieszkanie, m.in. pokoje córki i syna oraz piękny taras na dachu. Będziemy mieli również okazję zobaczyć jakie patenty wykorzystała w swojej nowo otwartej pracowni. Czy przestrzenie Doroty zachwycą widzów i zainspirują tak samo mocno jak jej metamorfozy znane wszystkim z ekranu telewizora? Zapraszamy do zwiedzenia „Przestrzeni Szelągowskiej”.

Premiera: 11 grudnia 2019, godz. 22:25.

Przed świętami Bożego Narodzenia nie może zabraknąć programu, który pomoże nam się odnaleźć i nie zwariować w gąszczu tych wszystkich przedświątecznych przygotowań. Prowadzący TVN Style - Kasia Sokołowska, Ania Galińska, Magda Socha-Włodarska i Agnieszka Winnicka z programu „Ach, ten ślub!”, Kinga Zawodnik z „Dieta czy cud?”, Tadeusz Müller oraz Darek Stolarz – zdradzą widzom swoje skuteczne patenty na udane święta w programie „Patent na święta”. Jak wykonać wspaniałą dekorację na drzwi czy stół? Czym udekorować choinkę w tym roku? Jak zorganizować wigilijny stół i co pysznego przygotować? Jak w prosty sposób przebrać się za św. Mikołaja?

Premiera: 14 grudnia 2019, godz. 22:25.

W pierwszy dzień Świąt zapraszamy widzów na program „Projekt na sukces”, w którym udowodnimy, że mimo braku wykształcenia ekonomiczno-biznesowego, marzenia o własnej firmie mogą zostać zrealizowane. Kasia Sokołowska wraz z ekspertką Ranitą Sobańską podpowiedzą jak założyć firmę i pomogą bohaterom programu przejść przez procedury niezbędne do tego, aby rozpocząć własną działalność.

Premiera: 25 grudnia 2019, godz. 21:30.

Na antenie TVN Style odkrywamy również uroki i smaki Tajlandii z Jarkiem Nowakiem w programie „Tajlandia z Jarkiem Nowakiem” (premiera 15 grudnia, godz. 23:15), pokazujemy nowe możliwości w dziedzinie transplantologii i rozwoju sztucznej inteligencji. O tym opowie nam Marcin Prokop wraz z futurolożką Aleksandrą Przegalińską w programie „Człowiek przyszłości” (premiera 26.12, godz. 22:25). Dla widzów, którzy pragną poznać szczegóły ślubnych przygotowań w Indiach, zapraszamy do obejrzenia premierowego programu „Miłość po hindusku” (premiera 29.12, godz. 23:15).

Dane: NAM, 01-28.11.2019, SHR% W16-49 C50+ & W16-49 C50+ EDU HIGH; AFF W16-49 C50+ & W16-49 C50+ EDU HIGH vs A16-49. COV 01-28.11.2019, A4+.