Nowe sezony ulubionych programów i wielkie wydarzenia muzyczne – MTV VIDEO MUSIC AWARDS & MTV EMA 2014!

Ramówka MTV Polska udowadnia, że stacja dążąc do tworzenia bliskiej relacji z młodymi widzami promuje i tworzy kontent odpowiadający na potrzeby swojej widowni, Pokolenia Y. Udział stacji w oglądalności w grupie młodzieży z miast to 0,7% i aż 1% w grupie dziewczyn z miast. Dlatego wśród jesiennych propozycji nie zabraknie programów dokumentalnych, reality show i seriali, znanych widzom z anteny kanału, a także dwa gorące wydarzenia muzyczne!

W sierpniu, po raz 31. zostaną rozdane nagrody MTV Video Music Awards. Gala rozdania nagród odbędzie się 24. sierpnia w Inglewood w Kalifornii a swoje występy potwierdziły takie gwiazdy jak Maroon 5, Beyonce, Usher, Ariana Grande i 5 Seconds of Summer. Wydarzenie będziecie transmitowane na antenie MTV Polska w nocy z 24 na 25 sierpnia. Jesienią czeka nas wielkie europejskie święto muzyki – gala MTV EMA 2014. To międzynarodowe wydarzenie będzie miało także silne lokalne wsparcie – po raz drugi widzowie i fani muzyki spotkają się na MTV EMA PRE PARTY w Warszawie. To wyjątkowa okazja dla Partnerów na dotarcie do młodych odbiorców i zaistnienie w ekskluzywnym otoczeniu gwarantującym związanie marki z pozytywnymi emocjami i angażującym kontentem. Wszystkich zainteresowanych współpracą przy projekcie MTV EMA PRE PARTY zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym Premium TV oraz działem Brand Solutions VIMN.

CATFISH, sezon 3
W trzecim sezonie projektu dokumentalnego poznamy historie osób, które zakochały się w „partnerach” poznanych przez portale społecznościowe oraz celebrytów, których fani posunęli się w swoim uwielbieniu trochę za daleko. Autorzy programu demaskują internetowych kłamców i naciągaczy, jednak to oszukani bohaterowie programu zdecydują czy zerwać znajomość czy jednak dać jej drugą szansę.
Premiera: 24 sierpnia, niedziela, godz. 18:15
Emisja: niedziele, godz. 18:15

NASTOLETNIE MATKI 2, sezon 5.
To serial dokumentalny, opowiadający historię młodych dziewczyn, które podejmują wyzwanie wczesnego macierzyństwa. W piątym sezonie serialu poznamy dalsze losy czterech bohaterek: Maci, Farrah, Amber i Catelynn. Jak potoczyły się ich losy przekonamy się już we wrześniu.
Premiera: poniedziałek, 1 września, godz. 20:10

FAKING IT
Nowy, komediowy serial opowiadający o dwóch najbliższych przyjaciółkach – Karmie (w tej roli Katie Stevens znana z amerykańskiej edycji Idola) i Amy (Rita Volk, Igrzyska na kacu), które zrobią wszystko, by stać się najpopularniejszymi dziewczynami w szkole. Przyjaciółki przez pomyłkę zostają wzięte za parę, przez co spełnia się ich marzenie o popularności. Chcąc podtrzymać tę sytuację, postanawiają nie mówić nikomu, jaka jest prawda.
Premiera: niedziela, 7 września, godz. 19:35

DZIEWICZY TEREN
Program dokumentalny, który porusza ważny dla młodych ludzi temat związany z podjęciem decyzji o rozpoczęciu współżycia. Każdy godzinny odcinek będzie opowiadał historię jednej z piętnastu osób, a ich losy pokazują skalę dylematów i stojących za nimi konsekwencji czekających na młodych ludzi. Premiera: niedziela, 14 września, godz. 21:00

INNA 4
We wrześniu na ekrany MTV wraca czwarty sezon serialu. W ostatniej klasie na Jennę i jej przyjaciół czekają wyzwania - sekrety wypłyną na światło dzienne, przyjaźnie staną pod znakiem zapytania, a związki zostaną wystawione na próbę. Czas płynie nieubłaganie - Jenna i Matty będą musieli zdecydować, czy to, co ich łączy to przyjaźń czy miłość. Finał zaskoczy wszystkich!
Premiera: niedziela, 28 września, godz. 19:10

DOPASOWANI
Drugi sezon niezwykłego reality show powróci na antenę MTV jesienią. Na uczestników programu szukających swojej drugiej połówki czekają ostre zwroty akcji, a znalezienie prawdziwej miłości okaże się trudniejsze niż się spodziewali. Dodatkowo zostanie wyemitowany specjalny odcinek, w którym spotkają się uczestnicy pierwszej edycji Dopasowanych. Widzowie dowiedzą się więc co u nich słychać, które związki przetrwały, a które nie przetrwały próby czasu. Wszyscy będą świętować z Ethanem i Amber – wkrótce urodzi im się dziecko.
Premiera: wtorek, 7 października, godz. 19:10

DANE: NAM; 07.2014; SHR%; A13-29 c50+, W13-29c50+; AFF IX vs A16-49