TELETOON+ - NOWE ODCINKI ZWARIOWANYCH ANIMACJI ANGRY BIRDS JUŻ OD CZERWCA

Co wydarzy się w drugiej serii animacji opartej na kultowej grze komputerowej „Angry Birds”? Życie na Wyspie Świń wcale nie jest łatwe! Czerwony i jego nieustraszeni ptasi kompani muszą nieustannie walczyć, żeby chronić swoje drogocenne jaja przed zachłannymi Świniami.

Mimo, że Świnie dysponują zaawansowaną technologią i jest ich o wiele więcej, dzielne ptaki bronią swoich gniazd z wielką determinacją, wykazując się przy tym nie lada sprytem.

„Angry Birds Toons” to zwariowana animacja zrealizowana na podstawie popularnej na całym świecie gry „Angry Birds”, uwielbianej zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Gra osiągnęła niesamowity sukces na całym świecie – w ciągu 5 lat od premiery w 2009 roku ściągnięto ponad 2 miliardy kopii na różne urządzenia.

Angry Birds Toons 2

Emisja: od 13 czerwca, poniedziałek-piątek o godz. 17.45

 

Drugi sezon kreskówki, w której bohaterami są...Zielone Świnie. Po raz kolejny możecie się przekonać czy rzeczywiście są tak zachłanne i złe, jak je malują?

W każdym nowym odcinku Zielone Świnie borykają się z problemami dnia codziennego. Nie jest im łatwo. Uczą się jak postępować zgodnie z instrukcją (wyzwanie!), jak przybijać gwoździe (większe wyzwanie!) i jak budować przypadkowe rzeczy zupełnie bez powodu (największe wyzwanie!). Wszystkie nieoczkiwane wydarzenia wywołają u Was salwy śmiechu! A może nawet podziw? ;) Zobacz jak to robią Zielone Świnie!

Serial powstał w oparciu o niezwykle popularną grę, w którą zarówno dzieci, jak i dorośli grają na całym świecie. Podobnie jak dwie inne serie o „Angry Birds”, które pokazuje teleTOON+, ta również pozbawiona jest dialogów. Dzięki temu zrozumieją ją widzowie pochodzący z każdego zakątka świata.

Piggy Tales: Robole

Emisja: od 6 czerwca, poniedziałek-piętek o godz. 17:45