NOWE ODCINKI ULUBIONYCH SERIALI W DISNEY XD JUŻ OD WRZEŚNIA!

Disney XD to mieszanka pełnych przygód i humoru seriali animowanych oraz fabularnych. W grupie chłopców w wieku 7–12 lat najchętniej oglądanymi w czerwcu serialami były: Kacze opowieści (SHR=2,7%, AMR=0,2%), Oddział specjalny (SHR=2,65%, AMR=0,2%) oraz Supa Strikas (SHR=2,5%, AMR=0,2%).

Już od 19. sierpnia widzowie będą mieli okazję obejrzeć nowe przygody rodziny Greenów, którzy przeprowadzają się z farmy do wielkiego miasta. Serial Greenowie w wielkim mieście opisuje perypetie ciekawego świata chłopca – Cricketa Greena. Gdy chłopiec aklimatyzuje się w nowym miejscu, okazuje się, że odkrywanie różnic pomiędzy wsią, a dużym miastem, może być zabawne i niezwykle ciekawe! Emisja od poniedziałku do piątku o 16:00 w Disney XD!

Ponadto, także we wrześniu zostaną wyemitowane nowe odcinki jednej z uwielbianych przez widzów animacji - Kacze opowieści! Serial pokazuje niezwykłe przygody najsłynniejszego trylionera Kaczogrodu Sknerusa McKwacza, Kaczora Donalda i jego siostrzeńców Hyzia, Zyzia i Dyzia. Wartka akcja, wiele przygód, a także nowy, bardziej współczesny styl i technika opowieści to świetna propozycja dla dzieci i ich rodziców! Emisja od 9. do 13. września o 17:25!

Dane: NAM, Programmes: VI 2019, SHR%, AMR%; M 7-12