Nowa ramówka Eurosportu 1 – „Okno na sport” codziennie na żywo, premierowe dokumenty i program o Kamilu Stochu

Eurosport 1 wprowadził zmiany w ramówce dostosowując program do preferencji polskich widzów. Codziennie o 21:00 stacja będzie pokazywać na żywo program „Okno na sport”, w którym jej komentatorzy i eksperci rozmawiają z wybitnymi sportowcami. Wprowadzeniem do kolejnych odcinków będą relacje z pasjonujących wydarzeń w dyscyplinach związanych z bohaterami programu. O 23:30 widzowie będą mogli obejrzeć powtórkę programu z dnia poprzedniego.

Stacja przypomni również serię „Kamil Stoch. Moja historia” – największą produkcję polskiego Eurosportu. Pięć odcinków programu pokazuje nieznane oblicze jednego z najlepszych skoczków narciarskich w historii, w tym początki jego miłości do skoków, przygotowania do kolejnych startów, a także prywatne pasje i zainteresowania.

W nadchodzących tygodniach Eurosport 1 po raz pierwszy pokaże dwie znakomite serie dokumentalne. „Życie na podium” to wspaniale opowiedziane historie mistrzów polskiego sportu, którzy zakończyli już kariery. Wśród bohaterów są m.in. takie legendy jak Otylia Jędrzejczak, Adam Małysz, Tomasz Sikora, Pawel Nastula, czy Szymon Kołecki. W serii „Małe kraje, wielki sport” widzowie odwiedzą najmniejsze państwa Europy i poznają lokalne środowisko sportowe.

Program „Okno na sport” jest realizowany w pełni zdalnie. Od środy kolejne odcinki będą miały premierę na żywo w Eurosporcie 1, a także w mediach społecznościowych stacji oraz w Eurosport Playerze. O 23:30 kanał pokaże powtórkę z dnia poprzedniego. Wśród gości programu byli już m.in. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Bartosz Zmarzlik, Monika Hojnisz-Staręga, Kamila Żuk, czy Marcin Lewandowski.

Eurosport to od lat największa na rynku różnorodność oferty. Relacje z ponad 120 dyscyplin uniezależniają stację od jednych rozgrywek. Widzowie mają ogromny wybór relacji z największych sportowych imprez świata – każdy znajdzie w Eurosporcie coś dla siebie! Eurosport opowiada inspirujące historie wspaniałych sportowych osiągnięć i wielkiej wytrwałości. W tych bezprecedensowych czasach, wracamy do najbardziej pasjonujących momentów ukochanych dyscyplin Polaków.