Nowa lokalna produkcja „I ♥ Violetta” oraz wspólny projekt Disney i Simba Toys

Wielka gratka dla fanów hitowego serialu „Violetta” – uczniowie Studia OnBeat wracają w trzecim sezonie z jeszcze większą dawką zawirowań miłosnych, nowymi postaciami, nowymi piosenkami oraz nowymi parami… Ale to nie wszystko!

Specjalnie dla polskich V-lovers, już od 25 października premiera nowego programu – „I ♥ Violetta”, w którym trzy prowadzące pokażą widzom kulisy powstawania serialu, zdradzą szczegóły nadchodzącego tygodnia i zaproszą do siebie gości związanych z serialem. W castingach do tej lokalnej produkcji wzięło udział 120 utalentowanych fanek serialu, spośród których wybrano trzy prowadzące– Sylwię Lipkę, Wiktorię Gąsiewską oraz Sonię Figurską.

Również w październiku na kanale Disney Channel i na stronie www.disney.pl wystartował konkurs licencjonowanych produktów – lalek –  wzorowanych na serialu „Violetta”. Zadaniem konkursowym jest stworzenie kreatywnego zaproszenia na  imprezę Violetty bądź Ludmiły z wykorzystaniem dostępnych narzędzi. Wsparcie konkursu prowadzone jest na antenie kanału Disney Channel i na stronie www.disney.pl.

Konkurs potrwa 3 tygodnie, a zwycięzcy wyłaniani będą co tydzień. Nagrody ufundował partner projektu, firma Simba Toys.

W listopadzie w Disney Channel zobaczymy także premierę nowego serialu – „Dziewczyna poznaje świat”, który będzie utrzymany w stylu „Chłopiec poznaje świat”, ale opowiedziany z perspektywy nastolatki. Osadzony z fabułą w Nowym Yorku, serial komediowy z zabawnymi przygodami ciekawej świata i błyskotliwej Riley, która właśnie ukończyła kolejną klasę.

Violetta sezon 3., 10.11 o 16:00
I <3 Violetta, od 25.10 o 8:45
Dziewczyna poznaje świat, 22.11 o 9:30


Więcej informacji o serialach można znaleźć na stronie: www.disney.pl/disney-channel

Zapraszamy do współpracy!