NIESAMOWITE HISTORIE I MIŁOSNE PERYPETIE JUŻ W KWIETNIU NA TLC!

TLC to kanał pełen inspirujących historii zwykłych ludzi oraz szeroki wachlarz przeżyć i emocji.

W kwietniu zapraszamy naszych widzów na nowy sezon programu „Wiza na miłość: pierwsze spotkanie”, w którym odsłonimy kulisy zawierania kolejnych międzynarodowych małżeństw. Czekają nas również dwie niesamowite premiery! W nowym programie „Przemiana w stylu drag queen!” grupa dynamicznych, pewnych siebie drag queen i jednocześnie niezwykłych stylistów doradzi bohaterkom programu jak ubrać się na swój ślub lub jak skomponować na nowo szafę po utracie zbędnych kilogramów. A jeśli jesteście ciekawi Was jak wygląda życie najmniejszej kobiety świata, która trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa, to zapraszamy na program „Jyoti: najmniejsza kobieta świata”. Wszystko to zobaczymy już w kwietniu na antenie TLC!

„WIZA NA MIŁOŚĆ: PIERWSZE SPOTKANIE”

Co może się zdarzyć, kiedy pary, które poznały się w sieci, spotkają się po raz pierwszy w realu? W tym programie towarzyszymy zakochanym Amerykanom, którym wydaje się, że poznali swoje bratnie dusze w Internecie. Teraz przygotowują się do podróży za granicę, aby spotkać ukochanych osobiście i sprawdzić, czy to prawdziwa miłość. Niektóre z tych par są zupełnie niedobrane pod względem aparycji. Inne mają całkowicie odmienne osobowości. Czy uda się im przezwyciężyć te różnice? A może staną się one większą przeszkodą na drodze do szczęścia niż bariery językowe?

Emisja: od niedzieli, 5 kwietnia, godz. 12:00.

„PRZEMIANA W STYLU DRAG QUEEN!”

Tej metamorfozy dokonają królowe, którym poczucie stylu i odważne spojrzenie na modę nie jest obce. Znane z amerykańskiej telewizji drag queen - Alexis Michelle, BeBe Zahara Benet, Thorgy Thor i Jujubee - złożą niespodziewaną wizytę bohaterom, którzy nie potrafią polubić swojego wyglądu i zabiorą ich w pełną kolorów podróż do świata mody. Wizyta w tym obcym świecie pomoże im nie tylko zmienić wygląd zewnętrzny, ale wreszcie uwierzyć w siebie. Stylowe metamorfozy to nie tylko makijaż i porządki w szafach! Te niezwykłe konsultantki pomogą bohaterkom odnaleźć ich wewnętrzne piękno oraz wkroczyć w nowe życie pełne blasku!

Emisja: od wtorku, 28 kwietnia, godz. 21:30.

„JYOTI: NAJMNIEJSZA KOBIETA ŚWIATA”

Jyoti Amge to 25-letnia Hinduska, która urodziła się z zespołem karłowatości pierwotnej. Do Księgi Rekordów Guinnessa trafiła jako najmniejsza kobieta na świecie. Jyoti ma jednak super moc - niewiarygodnie silną osobowość, która pomaga jej pokonywać przeszkody stojące na drodze do spełnienia jej marzeń. Jest teraz aktorką telewizyjną z wieloma sukcesami na koncie. Większość czasu spędza w Pittsburghu w Pensylwanii. W tym inspirującym dokumencie będziemy towarzyszyć jej podczas podróży po świecie. Zobaczymy jak realizuje swoje ambicje zawodowe i cieszy się pełnią życia.

Emisja: od czwartku, 30 kwietnia, godz. 21:30.

To nie koniec kwietniowych premier na kanale TLC!

Zapraszamy na kontynuacje znanych i lubianych przez naszych widzów formatów, takich jak: „Historie wielkiej wagi”, „Dr Pryszczylla”, „Salon sukien ślubnych: Benelux” czy „Miłość wagi ciężkiej”.

W lutym kanał TLC poprawił ubiegłoroczny wynik oglądalności w grupie kobiet w wieku 16-49 z dużych miast o 8%, osiągając tym samym SHR=0,6% i dotarł do ponad 6,4 mln widzów. W kobiecych grupach celowych stacja wciąż notuje wysokie wskaźniki dopasowania, przykładowo w grupie kobiet w wieku 25-59 z dużych miast indeks dopasowania to aż AFF=228 (SHR=0,5%), a w grupie kobiet w wieku 16-49 z zarobkami powyżej 2001 pln AFF=171 (SHR=0,5%).

Dane: NAM. 01-28.02.2019 & 01-29.02.2020, SHR% W16-49 C100K+, W25-59 C100K+, W16-49 INC 2001+; 01-29.02.2020, AFF W25-59 C100K+, W16-49 INC 2001+ vs A16-49; COV 01-29.02.2020, A4+.