Niecodzienne wybory miss w Discovery Life!

Na antenie kanału Discovery Life widzowie będą mogli zobaczyć, jak od kuchni wygląda rywalizacja o tytuł najpiękniejszej… świnki w Teksasie! W programie „Świńskie miss” zajrzymy za kulisy najsłynniejszego konkursu w Stanach Zjednoczonych, dowiemy się jakie są tajniki pielęgnacji tych inteligentnych zwierząt, ale przede wszystkim obejrzymy perypetie teksańskich hodowców i ich zawziętą walkę o wygraną.

Tego jeszcze nie było! Słynne powiedzenie mówi, że w Teksasie wszystko jest większe… ale w tym przypadku możemy iść dalej i powiedzieć, że tu niemożliwe nie istnieje!

Nowa seria Discovery Life - „Świńskie miss” zabierze widzów za kulisy niecodziennego konkursu. Show śledzi losy hodowców, którzy prezentują swoje cenne świnie na zawodach w Teksasie. Zacięta rywalizacja toczy się przede wszystkim między dwiema rodzinami: obecnie panującymi mistrzami The Baleros, a The Rihns – nowicjuszami w pokazach.

Która rodzina zgarnie trofeum i wróci z gotówką do domu? Jedno jest pewne – w tym programie, wszystkie zwierzęta traktowane są jak prawdziwe miss!

PREMIERA: 4 GRUDNIA, SOBOTA, GODZ. 16:50