NICKELODEON KIDS’ CHOICE AWARDS CZYLI SETKI TYSIĘCY FANÓW I PONAD 4 800 000 GŁOSÓW Z POLSKI!

Kids’ Choice Awards  to jedyny plebiscyt, w którym dzieci z całego świata wybierają najpopularniejsze gwiazdy muzyki, filmu i telewizji w 28 kategoriach. Coroczna gala finałowa, podczas której zwycięzcom wręczane są statuetki, pomarańczowe sterowce”, odbywa się w Kalifornii. Stałym elementem KCA jest oblewanie gwiazd zielonym slimem.

Każdego roku również polskie dzieciaki wybierają swojego ulubionego artystę. W tym roku po zaciętej rywalizacji, tytuł ten otrzymał Dawid Kwiatkowski. Młody piosenkarz otrzymał to wyróżnienie po raz trzeci z rzędu! Dzięki głosom oddanym przez fanów, Dawid pokonał pozostałych nominowanych, czyli Margaret, Littlemooonster96, Maffashion i Andrzeja Wronę.

Z roku na rok konkurs Kids’ Choice Awards cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród polskich dzieci. W tym roku, w kategorii „Ulubiona polska gwiazda” oddano aż 4 804 230 głosów. Silna komunikacja prowadzona na wszystkich platformach Nickelodeon Polska wygenerowała rewelacyjne wyniki: ponad 6,5 tys. komentarzy, 632 udostępnienia oraz ponad 300 tys. like’ów.

Kolejna gala Kids’ Choice Awards już  w marcu. Polskich nominowanych poznamy na początku roku.

Kanał Nickelodeon niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród młodych widzów. Dzięki starannie dobranej ramówce do wieku i zainteresowań widzów w wieku 4-12 lat, stacja nadal zajmuje pozycję lidera oglądalności wśród kanałów dziecięcych! W listopadzie 2017 roku stacja zanotowała wynik SHR 5,51%, a tuż za nim uplasował się Nick Jr. z udziałem 4,04%.

Dane: NAM, SHR%, A4-12, 11.2017