NICK JR. - JESIENNA PROPOZYCJA DLA NAJMŁODSZYCH

Nick Jr. to najpopularniejsza w Polsce stacja telewizyjna adresowana do przedszkolaków. W trakcie wakacji Nick Jr. zanotował świetne wyniki oglądalności – w lipcu w grupie dzieci w wieku od 4 do 6 lat osiągnął udział w oglądalności na poziomie 9,5%, (ATS 95 minut, AFF 2287). Sierpień potwierdza bardzo wysoką pozycję stacji: SHR 9,4%, ATS 101 min oraz AFF 2477! Nick Jr. sukcesywnie i dynamicznie buduje swoją pozycję w rankingu kanałów dziecięcych – w ciągu roku dzięki wzrostowi o 86% kanał awansował z 6. pozycji na 3. miejsce w zestawieniu kanałów o największym udziale w rynku (za TVP ABC oraz Nickelodeon). Ciekawe propozycje programowe zapewniają kanałowi świetne wyniki oglądalności i doskonałe dotarcie zarówno do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 6 lat, jak i rodziców, szczególnie mam, które mogą zaufać bezpiecznym i edukacyjnym programom. Seriale animowane takie jak „Psi Patrol”, „Dora i przyjaciele”, „Blaze i megamaszyny”, „Umizoomi” i „Bąbelkowy świat gupików” promują wśród dzieci ciekawość i zachęcają do poznawania podstaw m.in. angielskiego i matematyki.

BLAZE I MEGAMASZYNY

Emisja: soboty, godz. 16:45

Poznajcie Blaze'a i jego kierowcę, 8-letniego AJ'a. Blaze to najjaśniejsza gwiazda Zderzakowa. Mistrz toru wyścigowego i bohater ulic, do którego wszyscy zwracają się o pomoc, bo żadna inna maszyna nie poradzi sobie z kłopotami tak, jak on!

 

DORA POZNAJE ŚWIAT

Emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 07:35

Dora ma osiem lat i jest małą podróżniczką. W każdym odcinku dziewczynka wyrusza na wyprawę, a przy okazji zwiedzania pomaga napotkanym osobom i zwierzętom. Dzięki Dorze, mali widzowie poznają podstawy języka angielskiego – nauczą się liczyć i powtórzą najważniejsze zwroty, użyte w odcinku. Rozwiną też swoje zdolności logicznego myślenia - z pomocą magicznej mapy towarzyszącej Dorze w odnalezieniu nowego sposobu dotarcia do celu podróży.

 

PSI PATROL

Emisja: codziennie, godz. 07:10

Psi patrol to seria dla przedszkolaków ukazująca perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Marshalla, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Rubble’a i Skye, które pod przywództwem dziesięcioletniego Rydera wyruszają na ratunek potrzebującym.

DANE: NAM; 1-21.08.2015 & 01.07-21.08.2016, DP. 6:00 – 21:00; SHR%, ATS; A 4-6; AFF A4-6 vs. A16-49.