NATIONAL GEOGRAPHIC ZAPRASZA NA KOSMICZNĄ PODRÓŻ

Jeśli lipiec, to wakacje, a jeśli wakacje, to podróżowanie. Kanał National Geographic ma w ofercie wyprawę, której widzowie nigdy nie zapomną. Już w lipcu, z okazji 50. rocznicy lądowania człowieka na Księżycu, stacja zaprasza na wspólną wycieczkę na Srebrny Glob, aby przypomnieć sobie to przełomowe wydarzenie w historii ludzkości.

Podczas tej kosmicznej wyprawy widzowie będą mieli okazję obejrzeć premierowe produkcje na temat programu Apollo, poznają też bliżej człowieka legendę - Neila Armstronga oraz odwiedzą tajemnicze zakątki Układu Słonecznego, m.in. Marsa i Jowisza.

Apollo: Droga na Księżyc premiera we wtorek 2 lipca o godz. 21:00

Film, mający na celu przedstawienie drogi człowieka na Srebrny Glob i to, co nastąpiło po tym, gdy załoga Apollo 11 wróciła na Ziemię. Dzięki poddanym remasteringowi filmom i niepublikowanym wcześniej nagraniom, widzowie będą mieli okazję śledzić losy całego programu Apollo od jego początków do samego końca.

Armstrong – człowiek z Księżyca premiera we wtorek 9 lipca o godz. 21:00

Program prezentuje niepublikowane wcześniej nagrania wywiadów z Neilem Armstrongiem, zrealizowane w ostatnich latach jego życia. Kim był małomówny i zawsze poważny człowiek legenda, który tak bardzo dbał o swoją prywatność? We wzbogaconym fotografiami rodzinnymi i materiałami archiwalnymi dokumencie, astronauta, który jako pierwszy stanął na Księżycu, opowiada o swoich doświadczeniach i daje się poznać z nieco bardziej prywatnej strony.

Apollo: na podbój kosmosu premiera we wtorek 16 lipca o godz. 21:00

Dwuczęściowy dokument, pozwalający widzom zajrzeć za kulisy programu Apollo. Choć człowiek ostatni raz gościł na Księżycu w 1972 roku, to dzięki odrobinie twórczej fantazji, realistycznym obrazom 3D oraz archiwalnym nagraniom, twórcom, programu udało się wrócić do tamtych ekscytujących chwil.

National Geographic składania widzów, by dowiedzieli się więcej. Stacja nieustannie angażuje i stawia wyzwania. Ponad 59% widzów kanału to mężczyźni (AFF = 234, M 35+), z wysokim dochodem (AFF = 184, M 30-59 3500+*) oraz mieszkańcy dużych miast (M 35-54 100K+).

*dochód rozporządzalny na jednego mieszkańca

Dane: NAM, 01.05-09.06.2019r., 06:00-25:59, ADH%, AFF vs. A16-49, DayParts