NAT GEO PEOPLE ZAPRASZA WIDZÓW NA EKSKLUZYWNY REJS

Każdy problem zamienić w sukces – to misja załogi gigantycznego statku wycieczkowego Majestic Princess. Przez trzy tygodnie obsługuje ona grupę pasażerów, która z powodzeniem mogłaby zasiedlić małe miasteczko. Żeby zapewnić niezapomnianą podróż 3500 osób, konieczna jest logistyka, którą trudno sobie wyobrazić. Trzeba pamiętać o wszystkim – od paliwa przez zapasy żywności po ilość chloru, by podczas całej wycieczki utrzymać higienę basenów na najwyższym poziomie.

Pełna gotowość konieczna jest już podczas wejścia gości na pokład w gigantycznym porcie w Szanghaju. Stąd wycieczkowiec przepłynie przez kilka azjatyckich miast, by ostatecznie dotrzeć do Sydney w Australii. Podczas tej podróży może wydarzyć się wszystko – sztorm, problemy zdrowotne pasażerów albo… nieoczekiwana prośba o zorganizowanie dla kogoś niezapomnianych urodzin. Załoga musi być gotowa na wszystko.

Już samo wydawanie posiłków to gigantyczne wyzwanie. Każdego dnia pokładowe restauracje wydają 22 tony jedzenia i napojów. Trzeba też zadbać o rozrywkę gości, którzy przez trzy tygodnie nie mogą się nudzić. Program artystyczny musi więc być niezwykle rozbudowany. Jednego dnia występuje orkiestra kameralna, innego organizowany jest festiwal piwa w bawarskim stylu. Zespół sprzątający Majestic Princess to także ekipa do zadań specjalnych. Pracuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i każdego dnia ma do czynienia nawet ze 100 tonami prania. Praca załogi wydaje się niezwykle trudna nawet przy niezwykle sprzyjających warunkach. A przecież sprzęty uwielbiają się psuć, a oczekiwania pasażerów często bywają zaskakujące.

Stacja Nat Geo People może pochwalić się jakościową, żeńską widownią (aż 58% widzów kanału to kobiety), jest bardzo dobrze dopasowana do kobiet z miast (AFF = 326 W30-59 100K+, AFF = 296 W16-49 500K+), zajmujących wysokie stanowiska kierownicze z wysokim dochodem rozporządzalnym (AFF = 281 W30-59 TOP MANAGEMENT, AFF = 263 W25-54 3500+*).

*dochód rozporządzalny netto na gospodarstwo domowe
Dane: NAM, H1 2019, 06:00-25:59, AFF vs. A16-49, DayParts