NAT GEO PEOPLE – KANAŁ PEŁEN INTENSYWNYCH EMOCJI

W maju stacja skoncentrowana będzie na ludziach, którzy zajmują się ratowaniem życia i zdrowia. Bohaterowie serii „Ratownicy na fali” codziennie patrolują plaże, ratując ludzi niefrasobliwie korzystających z uroków wybrzeża.

Ratownicy na fali – premiery we wtorki od 7 maja o godz. 20:00

Ponad 240 kilometrów wybrzeża pomiędzy San Diego a Malibu to jedne z najbardziej popularnych i ruchliwych plaż w Ameryce Północnej. Pilnuje ich doświadczony zespół ratowników i ratowniczek. Nie dopuszczą oni, by komukolwiek zagrażało niebezpieczeństwo i zadbają o to, by ludzie, którzy przyjechali wypoczywać, mogli w pełni korzystać z uroków tej okolicy. Choć na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że zatopione w słońcu plaże są niczym raj na Ziemi, to jednak na tłumnie przybywających turystów czai się wiele zagrożeń. Wirujące prądy, hipotermia, złamane kończyny i… rekiny, to tylko niektóre z problemów, z jakimi na co dzień spotykają się ratownicy z Kalifornii.  Widzowie udadzą się wraz z nimi na patrol w bardzo popularne, ale niebezpieczne i nielegalne miejsca do nurkowania, zobaczą jak ratownicy z San Diego ruszają na ratunek surferowi porwanemu przez olbrzymie fale morskie, a także będą świadkami udzielania pomocy medycznej młodemu chłopakowi, który doznał poważnych obrażeń w zderzeniu z groźnymi siłami natury.

Inspirujące historie autentycznych ludzi, którzy są bohaterami seriali stacji Nat Geo People niezmiennie przyciągają jakościowych i ciekawych świata widzów. Stacja może pochwalić się m.in. doskonałym dopasowaniem do zamożnych kobiet (AFF = 210, W 25-49 3500+*) z wyższym wykształceniem (AFF = 152, W 25-49 EDU HIGH).

Dane: NAM, 01.03-22.04.2019, 06:00-25:59, AFF vs. A16-49, DayParts
*dochód rozporządzalny na jednego mieszkańca