„NAJPIĘKNIEJSZE BAŚNIE”, CZYLI KLASYKA KINA DLA CAŁEJ RODZINY W GRUDNIU W TV PULS!

Grudzień w TV Puls upłynie m.in. pod znakiem „Najpiękniejszych Baśni Braci Grimm”. Wśród tytułów tworzących klasykę kina familijnego znajdą się m.in. fabularne ekranizacje „Księżniczki Maleen” i „Czerwonego Kapturka”.

„Baśnie Braci Grimm” to nie tylko żelazna klasyka literatury pięknej, ale również ponadczasowe opowieści, którymi zachwycają się kolejne pokolenia dzieci i ich rodziców. W grudniu kanał TV Puls zaprasza na przepiękne, zrealizowane z niebywałym rozmachem ekranizacje wybranych tytułów. Wspaniałe dekoracje, zapierające dech w piersiach kostiumy – to tylko niektóre atuty filmów, które z myślą o dzieciach i ich rodzicach przygotował na grudzień TV Puls.

„Księzniczka Maleen”

Księżniczka Maleen zakochuje się w hrabim Konradzie. Jej ojciec stwierdza jednak, że nie jest to godny kandydat do jej ręki. Poza tym ma już inne plany wobec córki i na męża wybiera jej kogoś innego. Zamyka więc ją w wieży, licząc na to, że córka zapomni o swojej miłości do Konrada. Czy ich uczucie przetrzyma tę próbę?

„Czerwony Kapturek”

Pewnego razu mama wysyła swoją córkę - Czerwonego Kapturka - do babci. Dziewczynka ma zanieść jej jedzenie, gdyż babcia się rozchorowała i leży w łóżku. Przed wyjściem mama mówi Czerwonemu Kapturkowi, by nie zbaczała z leśnej ścieżki, gdyż w lesie może czyhać na nią wiele niebezpieczeństw. Tymczasem dziewczynka po drodze spotyka wilka...