NAJLEPSZE FILMOWE PREMIERY!

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, oferuje na swoich kanałach TV Puls i PULS 2 najlepsze filmy i seriale. W najbliższym czasie kanał TV Puls zaprasza na takie hity z gwiazdami jak: „Legalna blondynka”, „Księga dżungli”, „Kickboxer: Zemsta” czy „Herkules”. A codziennie o 19:00 – na premierowe odcinki nagrodzonego trzema  Telekamerami „Tele Tygodnia” hitowego serialu „Lombard. Życie pod zastaw”.

„Legalna blondynka”

Reese Witherspoon jako Elle Woods w kultowej amerykańskiej komedii!

Elle Woods (Reese Witherspoon) to śliczna i zgrabna blondynka, uwielbia kolor różowy, zna sia się na modzie i urodzie rówieśników. Co więcej, jest jedną z najpopularniejszych dziewczyn w szkole, ma spore grono przyjaciółek i przystojnego chłopaka. Czy można mieć więcej szczęścia? Niespodzianie jej życie legnie w gruzach, gdy ukochany Warner Huntington III (Matthew Davis) oświadcza, że jako przyszły student prawa na Harvardzie potrzebuje dziewczyny bardziej inteligentnej i poważniejszej niż ona. Po chwilowym załamaniu, Elle postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zamierza udowodnić, jak wiele jest warta. Rzuca naukę w szkole mody i rozpoczyna studia  na szanowanej uczelni. Kiedy przyjeżdża na uniwersytet, zderza się z całkowitym brakiem akceptacji wśród studentów i wykładowców. Jak potoczą się losy błyskotliwej Elle? To trzeba zobaczyć!

Premiera: czwartek, 22 października, g. 20:00

„Księga dżungli”

Fabularna odsłona przygód Mowgliego, oparta na motywach opowiadań Rudyarda Kiplinga. Wspaniały film dla całej rodziny.

Mowgli (Neel Sethi) jest sierotą, który został wychowywany przez mieszkające w dżungli wilki. Wkrótce dzicz przestaje być dla chłopca bezpiecznym schronieniem. W okolicy pojawia się tygrys Shere Khan, który został ciężko ranny podczas starcia z człowiekiem. Trauma spowodowała, że chce wyeliminować z dżungli wszystko, co może być dla niego groźne, a także zemścić się na ludziach za swoje krzywdy. Wilki, chcąc uratować podopiecznego przed śmiercią,  zmuszają go do opuszczenia jedynego domu, który kiedykolwiek miał.  Mowgli wyrusza w fascynującą wyprawę do wioski ludzi, podczas której odkrywa prawdę o swoim pochodzeniu. 

Premiera: środa, 28 października, g. 20:00

„Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus”

Kryzys w związku? Mamy na to sposób! Małżeństwo postanawia na pewien czas zamienić się rolami, aby sprawdzić, kto ma „lepiej”. Mnóstwo śmiechu gwarantowane!

Trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie płotu… Czy aby na pewno? Ariane (Sophie Marceau) i Hugo (Dany Boon) są z pozoru udanym małżeństwem, ale w domowym zaciszu toczą nieustanny bój o to, kto jest bardziej zmęczony i zapracowany, a kto ma „lepiej”. Aby rozwiązać konflikt, postanawiają  wymienić się na jakiś czas życiowymi rolami. Prawnik pomaga im zamienić się pracą, kontami bankowymi i samochodami… Hugo, który wcześniej zarządzał firmą budowlaną, zostaje sprzedawcą damskiej biżuterii. Dodatkowo musi przejąć domowe obowiązki swojej żony - sprzątanie, pranie, gotowanie i wychowanie dzieci. Ariane, która do tej pory była jedynie „żoną szefa”, musi przekonać do siebie pracowników firmy.  Jaki będzie skutek roszady i kto tak naprawdę jest z Marsa, a kto z Wenus?

Premiera: czwartek, 29 października, g. 22:00

„Kickboxer: Zemsta”

Jean-Claude Van Damme powraca w kultowym filmie z serii „Kickboxer”! Polska premiera!

Dwóch braci - Kurt Sloan (Alain Moussi) i jego starszy brat Eric (Darren Shahlavi) są potomkami mistrzów sztuk walki. Kurt od zawsze był w cieniu Erica, brakowało mu instynktu potrzebnego do tego, by zostać mistrzem. W trakcie jednego z turniejów Kurt widzi, jak jego starszy brat ginie z rąk bezwzględnego mistrza muya thai, Tong Po (Dave Bautista). Poprzysięga zemstę i zwraca się o pomoc do Duranda (Jean-Claude Van Damme), byłego mentora Erica. Początkowo mistrz nie dostrzega w Kurcie umiejętności potrzebnych, by trenować sztuki walki. Po serii ćwiczeń, które sprawdzają nie tylko ciało, ale i umysł, Durand odkrywa, że młodszy Sloan ma ogromny potencjał oraz siłę, której do tej pory nie pokazywał. Kurt staje się jedyną osobą, która może pokonać Tong Po w niebezpiecznej  walce na śmierć i życie.

Premiera: sobota, 7 listopada, g. 20:00

„Herkules”

Dwayne Johnson w filmowej odsłonie greckiego mitu o Herkulesie! Widowiskowe kino akcji!

Herkules (Dwayne Johnson), syn potężnego Zeusa, po wykonaniu dwunastu ciężkich prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitwom, które przynoszą mu ukojenie. Za towarzyszy ma szóstkę podobnych mu straceńców, których łączy zamiłowanie do wojny i nieustająca bliskość śmierci. Ich los odmienia się, gdy król Tracji (John Hurt) zechce, by uczynili jego armię najpotężniejszą na świecie.

Premiera: środa, 11 listopada, g. 20:00

„Lombard. Życie pod zastaw”

„Lombard. Życie pod zastaw” to hitowa produkcja Telewizji Puls i Studia A ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. Serial cieszy się ogromną popularnością – na początku bieżącego roku otrzymał od widzów trzecią z rzędu Telekamerę Tele Tygodnia. Piękny jubileusz świętował na gali również Henryk Gołębiewski, który z okazji 50-lecia od debiutu na ekranie otrzymał Nagrodę Specjalną Telewizji Puls. Aktor wciela się w „Lombardzie” w jedną z bardziej lubianych przez widzów postaci – Ziutka.

W 7. sezonie, który obecnie można oglądać, do obsady dołączyła Małgorzata Rożniatowska w roli stałej klientki Filomeny. W jednym z odcinków zagrał też Bogdan Kalus, a 21 października w „Lombardzie” pojawi się Katarzyna Pakosińska w roli śpiewaczki operowej Małgorzaty Waliszewskiej.

Premiery odcinków codziennie od poniedziałku do piątku o 19:00, powtórki o 18:00 oraz podczas sobotnich maratonów. Tylko w TV Puls.