NAJLEPSZE ANIMACJE I KOMEDIE W MAJU W PULS 2! WŚRÓD HITÓW: „ZANIM ŻYLI DŁUGO I ZAPLĄTANI” DISNEYA

Majowe weekendy w PULS 2  zapowiadają się znakomicie! Dzieci i ich rodziców ucieszą takie pełnometrażowe animacje jak: „Zanim żyli długo i zaplątani” i „Sezon na misia”.

„Zanim żyli długo i zaplątani”

Animowany hit Disneya, będący kontynuacją „Zaplątanych”. Po wielu latach życia w wieży, Roszpunka przygotowuje się do koronacji i ślubu ze swoim ukochanym. Niestety dziewczyna nie radzi sobie najlepiej z dostosowaniem do życia księżniczki i łączącymi się z nim obowiązkami. Ciekawi ją także nieznany dla niej świat poza murami królestwa Corony. Niespodziewanie dochodzi do zaskakującej sytuacji –  jej włosy odrastają i znów są magiczne, złote  oraz niesamowicie długie. Roszpunka decyduje się także poznać świat poza murami królestwa i przeżyć wielką przygodę. Co ją tam czeka?
Niedziela 12 maja, godz. 10:50
Sobota 18 maja, godz. 13:35

„Sezon na misia: strach się bać”

Boguś i Elliot powracają z nową, wspaniałą przygodą! Przed nimi kolejne niesamowite perypetie. Tym razem Elliot postanawia pomóc Bogusiowi i sprawić, aby ten nie był taki strachliwy. W misji wezmą udział również inni mieszkańcy lasu. Wspólnie przeżyją niesamowite chwile i udowodnią, jak wielką moc ma prawdziwa przyjaźń!
Sobota 11 maja, godz. 18:25
Niedziela 12 maja, godz. 11:55

W maju PULS 2 zaprasza również na dwie wyborne komedie z Louisem de Funesem! Znakomita zabawa gwarantowana!

„Wielka włóczęga”

Nad Paryżem zostaje zestrzelony angielski samolot, wracający z nalotu bombowego znad Zagłębia Ruhry. Załoga wyskakuje na spadochronach, dzięki czemu udaje jej się przeżyć. Przed ewakuacją dowódca wyznacza wszystkim miejsce spotkania. Okazuje się jednak, że każdy z lotników ląduje w innym miejscu. Wskutek zbiegu okoliczności pomagają im malarz pokojowy Augustin Bouvet (Bourvil) i dyrygent Stanislas Lefort (Louis de Funès). Ich podróż pełna jest niesamowitych wydarzeń i zwariowanych przygód. Jak zakończy się ta zakręcona historia?
Niedziela 12 maja, godz. 13:40

„Wielkie wakacje”

Bosquier (Louis de Funès) to wymagający i surowy dyrektor gimnazjum z internatem. Mężczyzna jest wściekły, kiedy okazuje się, że mimo dobrego wyniku całej szkoły, jego najstarszy syn Philippe (François Leccia) nie zdaje egzaminu z angielskiego. Ojciec postanawia więc, że wyśle syna do Anglii, by tam nauczył się języka. W ramach wymiany do rodziny dyrektora przyjedzie uczennica z Wysp. Jednak Philippe ma nieco inne plany niż ojciec co niezwykle komplikuje całą historie. Co z tego wyniknie?
Niedziela 19 maja, godz. 14:30