MULTILIGA+ CZYLI TO, CO KIBIC PIŁKARSKI LUBI NAJBARDZIEJ

Rozgrywki PKO BP Ekstraklasy za sprawą wyrównanego poziomu przyzwyczaiły kibiców, że do kluczowych rozstrzygnięć często dochodzi w ostatnich dwóch kolejkach.

Choć w sezonie 19/20 znamy już wszystkich spadkowiczów, a zdobycie tytułu Mistrza Polski wydaje się być rozstrzygnięte, to walka o wicemistrzostwo i występy w kwalifikacjach do Ligi Europy będzie trwać do samego końca.

Różnice punktowe między Piastem Gliwice, Lechem Poznań, Śląskiem Wrocław, Cracovią i Lechią Gdańsk – czyli drużynami rywalizującymi o wspomniane laury - są niewielkie, zatem należy spodziewać się emocjonujących spotkań, gradu goli, spektakularnych interwencji bramkarzy, emocjonalnych reakcji szkoleniowców, a także porywającego dopingu na trybunach, mimo że z wiadomych względów nie mogą być zapełnione w stu procentach.

Wszystkie spotkania 36. kolejki PKO BP Ekstraklasy rozegrane zostaną o godzinie 20:30, a mecze ostatniej kolejki – o 17:30. Platforma CANAL+, jak co roku, w czasie ostatnich dwóch kolejek umożliwia kibicom przeżywanie emocji na wszystkich stadionach jednocześnie za sprawą Multiligi+, czyli łączonej transmisji ze wszystkich meczów popartej komentarzami i analizą ekspertów w studio. Przy każdej emisji Multiligi+ ekran telewizora zostanie podzielony na cztery, tak, aby fani mieli podgląd na każdą z muraw, a gdy na którejś z aren padnie gol – widz zostanie uprzedzony o tym fakcie charakterystycznym dżinglem, a realizator w trybie pełnoekranowym – zaprezentuje zdobytą bramkę okraszoną opiniami komentatorów.

PLAN TRANSMISJI MULTILIGI+:

36. kolejka PKO BP Ekstraklasy

14 lipca, Multiliga+, 20:25 (studio od 19:30), CANAL+ SPORT GRUPA SPADKOWA

15 lipca, Multiliga+, 20:25 (studio od 19:30), CANAL+ SPORT GRUPA MISTRZOWSKA

37. kolejka PKO BP Ekstraklasy

18 lipca, Multiliga+, 17:25 (studio od 16:30), CANAL+ SPORT GRUPA SPADKOWA

19 lipca, Multiliga+, 17:25 (studio od 16:30), CANAL+ SPORT GRUPA MISTRZOWSKA