MTV POLSKA - NOWOROCZNA RAMÓWKA PEŁNA ROZRYWKI

W listopadzie najchętniej oglądanymi programami stacji MTV Polska były „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, „Catfish: the tv show” oraz „The Challenge: war of the worlds”.

W styczniowej ramówce MTV Polska nie zabraknie znanych produkcji, które cieszą się wysoką oglądalnością. Na ekranach pojawią się premierowe odcinki formatów takich jak „Ekipa z Florydy”, „Ekipa z New Jersey: Rodzinne wakacje”, „Ex na plaży USA”, czy „The Challenge: Wojna Światów”.

Od 2 stycznia, w każdy czwartek o godz. 22:00 na antenie nowe odcinki drugiego sezonu „Ekipy z Florydy”, amerykańskiego reality show, w którym uczestnicy mają okazję do pełnej przygód zabawy, oderwania się od codziennych obowiązków oraz znalezienia miłości w gorącej części wybrzeża. Z kolei dla wiernych fanów ekstremalnych wyzwań, stacja przygotowała drugi sezon programu „The Challenge: Wojna Światów”. Nowe odcinki na antenie od 4 stycznia w każdą sobotę o godz. 22:00.

Z kolei dla tych, którym już brakuje przygód polskich ekipowiczów, stacja oferuje powtórki kultowego reality show „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”. W każdą niedzielę od godz. 22:00 maraton z czterema odcinkami 12. sezonu. Ponadto, w nowym roku na kanale MTV Polska nie zabraknie również znanego programu o bezpiecznym randkowaniu. W „Catfish” twórcy łączą pary, które dotąd widziały się jedynie na ekranach telefonów i komputerów. Z czasem zapewne pojawi się miłość, lecz co się stanie, kiedy po raz pierwszy spotkają się w realu? Emisja przez cały tydzień o godz. 21:00.

Źródło: NAM, 2019.11, 16-49, 0600-2559, udział, zasięg.