MTV POLSKA I „WARSAW SHORE – EKIPA Z WARSZAWY” ZE ŚWIETNĄ OGLĄDALNOŚCIĄ

Można ich kochać lub nienawidzić, jednak popularność przygód imprezowej Ekipy nie słabnie. Pierwsze trzy odcinki jedenastego już sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” osiągnęły udział na poziomie 3,2% w grupie A16-49, a liczba ta rośnie z odcinka na odcinek. Rekordową widownię zgromadził trzeci odcinek, który osiągnął aż 4,1% udziału w grupie A16-49.

W marcu kanał MTV Polska osiągnął 0,12% udziału w grupie A16-49, docierając średnio do 114 tysięcy widzów dziennie, z kolei w pierwszym tygodniu kwietnia wynik ten osiągnął 0,15%.

W najnowszym sezonie „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” do Ekipowiczów dołączyli uczestnicy znani z programu „Ex na plaży Polska” – Ewa, Anastasiya, Damian „Dzik” i Kasjusz. Nowi członkowie wnieśli ze sobą potężną dawkę dobrej zabawy i szalonych pomysłów. Nowe odcinki „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” w każdą niedzielę o godz. 23:00, a od poniedziałku na player.pl.

Na antenie MTV Polska emitowany jest także program „Lindsay Lohan's Beach Club”. Celebrytka znana z licznych skandali otwiera ekskluzywny klub Lohan Beach House na greckiej wyspie Mykonos. Widzowie poznają nieznaną twarz Lohan, która wraz ze swoim młodym i utalentowanym zespołem będzie ciężko pracować, aby jej nowo otwarty klub uzyskał miano jednego z najbardziej luksusowych miejsc na wakacje. Nowe odcinki „Lindsay Lohan's Beach Club” w każdą sobotę o godz. 23:00. W maju na widzów czeka także premiera programu „Gra o klony”. Uczestnicy programu otrzymają niepowtarzalną szansę na randkę z klonami swojej ulubionej gwiazdy. Premiera „Gry o klony” już w piątek, 3 maja o godz. 22:00. To jednak nie koniec nowości na antenie MTV Polska. Na ekrany powraca zwariowana „Ekipa z Newcastle”. W najnowszej odsłonie programu pojawią się uczestnicy znani z poprzednich edycji m.in. Holly Hagan, Sophie Kasaei oraz Nathan Henry. Premierowy odcinek programu zostanie wyemitowany w piątek, 3 maja o godz. 23:00.

Źródło: NAM, 01.03.-07.04.2019, 06:00-25:59, SHR% A16-49, COV A4+, DayParts