MOŻESZ BYĆ KIM CHCESZ – NOWY PROGRAM W MINIMINI+!

Tej jesieni MiniMini+ chcąc inspirować małych widzów, poszerzając tym samym ich słownictwo oraz edukować w sposób kreatywny jak i zabawny, przedstawia najnowszą propozycję programową „Możesz być kim chcesz”.

Dzieci w wieku przedszkolnym uwielbiają poznawać świat i wyobrażać sobie kim będą jak będą już duzi. Wiemy, że najchętniej i najlepiej uczą się poprzez doświadczenie i zabawę. Są mistrzami obserwacji i z entuzjazmem zadają pytania domagając się natychmiastowej odpowiedzi. Dlatego Rybka MiniMini przypływa z pomocą i pomaga zgłębić interesujący temat zawodów dorosłych. Bohaterowie naszego programu wraz z Rybką będą podróżować i odwiedzać ludzi wykonujących ciekawe zawody. Sprytna i ciekawa świata Rybka MiniMini odkryje przed dziećmi różne smaczki i ciekawostki takich zawodów jak tancerka, pilot czy astronauta. W serii zobaczymy 10 odcinków z których każdy przedstawia tajniki jednego z zawodów takich jak: aktor - gdzie gościem będzie Cezary Pazura, astronauta – Mirosław Hermaszewski, podróżnik – Aleksander Doba, projektant – Tomasz Ossoliński, muzyk – Adam Sztaba i kilka kolejnych inspirujących postaci. Dzieci będą miały możliwość porozmawiać z zapraszanymi gośćmi, którzy chętnie odpowiedź na rozmaite pytania!

EMISJA: OD PON. DO PT. GODZ. 8:00 i 17:35

MiniMini+ to kanał, który powstał z myślą o najmłodszych widzach. Prezentowane treści pozytywnie wpływają na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny maluchów. Pokazując im pozytywne wzorce zachowań. Kanał MiniMini+  jest idealnie dopasowany do najmłodszej widowni i osiąga wysokie wskaźniki dopasowania zarówno wśród dziewczynek AFF 257 jak i wśród chłopców AFF 135.

DANE: NAM, VIII-X 2020, AFF W4-7 vs A4-12, M4-7 vs A4-12 06:00:00-20:59:59.