MOTOWIZJA - ZAPRASZA NA RELACJE Z DRUGIEGO SEZONU WYŚCIGÓW FORMUŁY E!

26 października na antenie Motowizji o godz. 20.40 relacja z Pekinu z pierwszego wyścigu drugiego sezonu (2015/2016) Formuły E, czyli pierwszej na świecie seria dedykowanej wyścigom bolidów elektrycznych.

Podobnie jak w pierwszym sezonie, także i w drugim Formuła E pojawi się w dziesięciu miastach na całym świecie. Seria rozpocznie się w Pekinie, a zakończy w Londynie w czerwcu 2016 roku, a weźmie w niej udział dziesięć zespołów, z których każdy będzie miał dwóch kierowców. Oczywiście będą to także byli kierowcy F1, m.in. Nick Heidfeld, Nelson Piquet Jr oraz Jacques Villeneuve.

W pierwszym sezonie wszystkie zespoły dysponowały identycznymi bolidami. W drugim sezonie zespoły dysponują odmiennymi napędami, a w kolejnych sezonach producenci będą mieli szansę zaprezentować swoje innowacyjne rozwiązania, co znacznie podniesie to atrakcyjność serii.

Relacja z wyścigu opatrzona będzie komentarzem Łukasza Siudaka.

Łukasz Siudak, dziennikarz Motowizji, który na antenie stacji komentuje także: WRC, DTM, Audii TT Cup, Porsche Carrera Cup oraz GT 4.

Motowizja to wyjątkowy kanał motoryzacyjny, który przez 24 godziny na dobę ukazuje pełen obraz świata motoryzacji.
Motowizja to zarówno spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości na dwóch i czterech kołach, jak również niezapomniane spotkania z legendami i klasykami motoryzacji.
Motowizja to także sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii DTM i Formuły E, a także relacje z rajdów WRC oraz Volkswagen Golf Cup i GT4.
Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę, w całości w polskiej wersji językowej. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.