MOC SPORTOWYCH EMOCJI W CANAL+

NBA: Czas na play-off!

Osiem drużyn w dwóch konferencjach i jeden cel – awans do finałów NBA. Trwa najbardziej emocjonująca część sezonu w najlepszej koszykarskiej lidze świata. Wiemy już, że tytułu nie obronią Los Angeles Lakers z LeBronem Jamesem w składzie. „Jeziorowcy” z powodu wielu kontuzji w trakcie sezonu zasadniczego zajęli rozczarowujące siódme miejsce w swojej konferencji, a w drugiej rundzie przegrali z Phoenix Suns.

W sezonie zasadniczym na Wschodzie najlepsi byli Philadelphia 76ers, a na Zachodzie Utah Jazz. Szczególnie ci pierwsi uważani są za poważnych faworytów do zdobycia mistrzostwa NBA, notując najlepszy bilans w swojej konferencji od blisko 20 lat. Wtedy 76ers doszli do finału ligi. Czy Ben Simmons i Joel Embiid sięgną po swój pierwszy pierścień? Play-offy i finały NBA w czerwcu i w lipcu tylko na antenie CANAL+ SPORT i CANAL+ online.

PGE Ekstraliga: Emocji nie zabraknie!

PGE Ekstraliga emocjonuje od początku sezonu 2021. W każdym meczu dochodzi do nieoczekiwanych zwrotów akcji i świetnych wyścigów. Zaskakującym liderem jest Betard Sparta Wrocław, a tuż za nimi znajduje się drużyna Bartosza Zmarzlika – Moje Bermudy Stal Gorzów. Mistrzowie Polski z ubiegłego sezonu, czyli FOGO Unia Leszno zajmują obecnie dopiero piątą pozycję w stawce. Może to oznaczać tylko jedno – czerwcowe spotkania w najlepszej żużlowej lidze świata zapowiadają się fascynująco.

Wśród największych hitów PGE Ekstraligi w czerwcu wymienić można między innymi pojedynek na szczycie tabeli – czyli mecz Motoru Lublin z Moje Bermudy Stalą Gorzów (13.06, 19:30, nSport+ oraz spotkanie dwóch pozytywnych zaskoczeń z obecnego sezonu: Betard Sparty Wrocław z Motorem Lublin (27.06, 19:15, nSport+).

Sportowe kanały CANAL+ to bogata i różnorodna oferta sportowa, gdzie transmitowane są najbardziej emocjonujące wydarzenia ze świata sportu. W maju najchętniej oglądaną pozycją był mecz PGE Ekstraligi pomiędzy Marwis.pl Falabuz Zielona Góra a Betard Sparta Wrocław Transmisję meczu oglądało średnio 257 tyś. widzów, a z kolei udział męskiej widowni z zarobkami powyżej 3500zł  wyniósł 6,2% SHR.

DANE: NAM, nSport+, 30.05.2021, A4+ AMR, M16-49 inc. >3500.