MNÓSTWO POWODÓW DO ŚMIECHU Z KANAŁEM FOX COMEDY!

W marcu temperatura rośnie nie tylko za oknami – wiosenna aura przyniesie w tym roku także gorące premiery telewizyjne! Kanał FOX Comedy zaplanował dla widzów żądnych wrażeń, prawdziwie emocjonujący czas!

SIMPSONOWIE, SEZON 30.

PREMIERA: SOBOTA 7. MARCA O GODZINIE 22:00

Najdłużej emitowany serial w prime time na świecie, kultowa animacja z milionami fanów, prorocza opowieść przewidująca przyszłość, kulturowy fenomen – Simpsonowie wracają na polskie ekrany w 30. już sezonie!

Zbliżające się odcinki nie zwalniają tempa, a twórcy pokazują, że ich wyobraźnia nie zna granic. W tym sezonie, widzowie zobaczą m.in., jak małżeństwo Homera i Marge zostanie wystawione na próbę, kiedy wyruszą na tropikalną wyspę, gdzie będą rywalizować o milion dolarów w reality show. Oprócz tego, widzowie zobaczą zaświaty, gdzie Bóg i święty Piotr zastanawiać się będą, jakie dusze mogą zostać wpuszczone do Nieba. Gdyby tego było mało, Homer zwycięży w konkursie jedzenia ostryg z mitycznym Cthullu, Springfield zostanie opanowane przez roślinnych porywaczy ciał, a pan Burns otworzy dom spokojnej starości połączony z Parkiem Jurajskim.

RODZICE NIE DO PARY, SEZON 2.

PREMIERA: SOBOTA 7 MARCA O GODZINIE 21:00

„Rodzice nie do pary” to komedia o grupie samotnych rodziców, którzy wspierają się nawzajem w wychowywaniu swoich pociech, jednocześnie walcząc, aby poza rodzicielstwem mieć jakiekolwiek życie prywatne. Dobrze znani z pierwszego sezonu Angie (Leighton Meester, Plotkara), Douglas (Brad Garrett, Wszyscy kochają Raymonda), Poppy (Kimrie Lewis, Oko w oko z teściem), Jake (Miggy Park, Zakładnik z Wall Street) i Will (Taran Killam, Nowożeńcy) powracają z jeszcze bardziej szalonymi przygodami!

Oprócz tego, w marcu FOX Comedy przygotował nie lada gratkę dla miłośników kina akcji! Nie mogło jednak zabraknąć również powodów do śmiechu. W każdą sobotę o godzinie 14:00 wszyscy fani wartkich komedii będą mogli wygodnie rozsiąść się na kanapach i oddać dobrej zabawie.

SHOWTIME
SOBOTA 7 MARCA O GODZINIE 14:00

JOHNNY ENGLISH
SOBOTA 14 MARCA O GODZINIE 14:00

GODZINY SZCZYTU
SOBOTA 21 MARCA O GODZINIE 14:00

DORWAĆ SMARTA
SOBOTA 28 MARCA O GODZINIE 14:00