MINIMINI+ ZAPRASZA NA WSPÓLNE RYSOWANIE Z MYSZKĄ W PASKI!

Od 22 marca MiniMini+ zaprasza widzów na nową serię „Rysuj z Myszką w Paski” – jak narysować rybkę, kota, choinkę, zamek czy rakietę? Podpowie Myszka w Paski!

RYSUJ Z MYSZKĄ W PASKI 4

 „Rysuj z Myszką w Paski” to kolejna część animowanego programu edukacyjnego MiniMini+. W każdym odcinku sympatyczna Myszka w Paski podpowie przedszkolakom, jak za pomocą prostych kształtów i figur geometrycznych stworzyć swoje małe dzieło sztuki. Celem programu jest nauka, rozwijanie wyobraźni, talentów i twórczego myślenia u dzieci poprzez kreatywną zabawę.

EMISJA: OD 22 MARCA, PON-PT. GODZ. 17:25

BING 2

Królik Bing, rozbrykany i ciekawy świata trzylatek, spędza czas w gronie najbliższych przyjaciół. Wraz z Pando, Koko, Polą, Flopem, Ammą, Charliem i Sulą bawią się i uczą, jak radzić sobie z różnymi zadaniami. Nie wszystko udaje im się za pierwszym razem, ale nie tracą animuszu. Wspólnymi siłami pokonują rozmaite przeszkody i zdobywają nowe umiejętności, przydatne w codziennym życiu.

EMISJA: OD 1 MARCA, CODZIENNIE GODZ. 7:50 i 17:35

GDZIE JEST WALLY 2

Wally i Wendy podróżują po świecie, poznając różne kultury i interesujących ludzi. Ich mentorem jest Czarodziej Białobrody, który wysyła młodych poszukiwaczy przygód na dalekie wyprawy. Dzięki temu będą mogli zdobyć doświadczenie i stać się wędrowcami na poziomie czarodzieja. W tym sezonie pojadą m.in. do Egiptu, Norwegii, Meksyku, Mongolii, Nepalu oraz na Bali, Madagaskar i Galapagos.

EMISJA: OD 14 MARCA, W KAŻDĄ NIEDZIELĘ GODZ. 13:05

MiniMini+ to stacja, która uczy maluchy poprzez zabawę. Pokazywane seriale wpływają na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci oraz wspierają rodziców w procesie wychowawczym, dzięki czemu kanał jest atrakcyjnie dopasowany zarówno do dziewczęcej AFF 246 (W4-7) jak i do chłopięcej widowni AFF 133 (M4-7).

DANE: NAM, Q4 2020, AFF vs A4-12; 06:00:00 – 20:59:59.