MIKOŁAJKI W TOP KIDS

Wielkimi krokami zbliża się najpiękniejszy czas w roku – czas Świąt Bożego Narodzenia! Kanał TOP KIDS już teraz przygotował coś specjalnego dla najmłodszych widzów! Od 6 grudnia pojawi się dużo nowości!

Pierwszą z nich, która pojawi się na kanale TOP KIDS jest KAJTUŚ – serial opowiadający o chłopcu, który uczy się życia. Dla Kajtusia każdy dzień życia jest pełen niespodzianek – odkrywa on jak ekscytujące jest bycie małym chłopcem w wielkim świecie. Czasami jednak jego ciekawość doprowadza do wielkiego bałaganu. Ale to tylko dodaje mu uroku – każdy bałagan może być początkiem nowej przygody.

Kolejna nowość, która pojawi się na TOP KIDS od 6 grudnia to DOLINA KONI – opowieść o przygodach 6 dziewczynek i chłopca, którzy spotykają się w niesamowitym miejscu zwanym Dolina Koni, w którym mieści się stajnia, ujeżdżalnia, zielone pastwiska, stodoła oraz trasy jeździeckie z pięknymi widokami.

MARTA MÓWI  to kolejna premiera na kanale TOP KIDS! Serial animowany opowiada o przyjaznej suczce o imieniu Marta, której właścicielką jest dziewczynka o imieniu  Helena. Marta pewnego dnia zjada zupę literkową dzięki której potrafi mówić. Serial ma również charakter edukacyjny – od czasu do czasu bohaterowie animacji wypowiadają rzadkie wyrazy np. konsensus od razu podając ich znaczenie.