"MATKI, CÓRKI, PRZYJACIÓŁKI": NIEZWYKŁA ZAMIANA RÓL TYLKO W TVN STYLE!

Kochają się, wspierają, ale równocześnie sprzeczają i mają odmienne poglądy. Jednak zupełnie nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Tak zwykle wyglądają relacje matki z córką. Często są burzliwe, w końcu dzieli je pokolenie! Do nowego programu TVN Style zaprosiliśmy pary matek i córek, które zamieniły się rolami. Czy to pozwoliło im lepiej zrozumieć siebie nawzajem?

PREMIERA: 12 marca, niedziela, godz. 11:00, TVN Style

Relacja matka-córka jest niezwykła. To piękna więź, którą powinno się pielęgnować, ponieważ daje siłę, pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa - dla obu stron.
W programie pomożemy matkom i córkom spojrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy - panie zamienią się bowiem miejscami! Na własnej skórze przekonają się jak wygląda życie ich bliskich.

Czy piosenkarka Honorata Skarbek będzie umiała zastąpić swoją mamę na dyżurze pielęgniarskim? Jakie zadanie czeka jej rodzicielkę w studiu nagraniowym? Co się stanie gdy kobieta z artystyczną duszą nałoży strażacki kombinezon swojej córki, a młoda, praktyczna dziewczyna wieczorami zacznie malować obrazy? Czy matka modelki Oli Helis sprawdzi się w przygotowanych przez nią zadaniach? I czy córka zda sobie w końcu sprawę, ile codziennie ma na głowie jej rodzicielka? Szykuje się cała masa wzruszeń, niespodzianek oraz zabawnych sytuacji!

W wielkim finale matka i córka wezmą udział we wspólnej sesji zdjęciowej, za obiektywem stanie fotografka gwiazd. Czeka je wspólnie spędzony "babski" czas - makijażowa metamorfoza i dobór pięknych stylizacji. Czy mama i córka odkryją o sobie coś nowego? Czy zbliżą się do siebie? Czy poza relacją rodzinną wzmocnią również swoją przyjaźń? Przekonamy się już wkrótce w TVN Style!

Partnerem programu jest Douglas.